Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az, hogy a kutyam...

Miert van az, hogy a kutyam normalis embereket sosem ugat meg csak a ciganyokat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 09:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
A keresztényt is szétválogatja a zsidótól, vagy a reformátustól?Esetleg a gyerekgyilkost a pedofiltól?
2009. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
Hááát,ez olyan hihetetlenül hangzik. Szerintem csak félre hallasz valamit. :)
2009. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Dehogy hallok fere, mi van most mar a kutyam is rasszista??? nem lehetseges , hogy egyszeruen erzi a ciganyokon , hogy rossz emberek?
2009. ápr. 24. 10:00
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Egy csomó ilyen kutya van. Tényleg megkülönböztetik őket :)
2009. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák megérzik, hogy a gazdáik hogyan éreznek mások iránt, illetve azt is, ha valaki fél tőlük.
2009. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Vagy azert ugatja oket mert budosek? van az utcankba egy korcskutya a szomszedok etetik az is csak a ciganyokat ugatja meg , az is rasszista?
2009. ápr. 24. 10:01
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
Az én schnauzeremet kiskorában ellopták a cigányok, sikerült visszaszerezni, de azota ha cigányt lát ugy ugat mint a veszedelem ...
2009. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt egy németjuhász kutyám aki még akkor sem ugatott amikor kopogtak az ajtón!Egy haláli nyugodt ember és állat centrikus kutyu volt de a cigányokat ő is mindig megugatta az utcán mást soha nem tudom miért!Talán a szaguk más és azért...
2009. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Nos a normális embert általában nem ugatja meg a kutya, csak akiben érez valéami szagot, vagy arroganciát- mert azt is érzi, és lehet, hoyg felétek sok a cigány, azokra ugat,. a többi meg csendesebben vonul, a kutya nyugszik. Én ezt el tudom képzelni , hogy így van. Egyszerűen szószerint "ugrik" rájuk. A kutya érzékeny , okos állat, ezért.
2009. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt ilyen kutyám. Sose ugatott meg senkit se. Aztán egyszer jöttek hozzánk melósok konyhabútort szerelni, és volt köztük egy cigány. Ahhoz odament, megszaglászta és megugatta. A többivel nem volt baja :-)
2009. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!