Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az, hogy a kutyam...

Miert van az, hogy a kutyam normalis embereket sosem ugat meg csak a ciganyokat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 09:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
a mi kutyánk megérzi a rossz akaratot az idegenben. csak azokat ugatja. Függetlenül attól, hogy cigány, vagy kábszeres, vagy egyéb, pontosan érzi, ki jön ártó szándékkal a házunk felé /előtt.
2009. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

Sokkal inkább azt érzi, hogy a cigányok általában félnek a kutyáktól. Ez kisugárzik mind a viselkedésükben, mind a mozgásukban, ami a kutyában visszásságot kelt. Ez lehet az oka.

(abban viszont nem értek egyet hogyha cigány = rossz ember, ezért megugatja. Vajon a szomszédaimat is megugatná, akik ugyanolyan becsületesek és rendes emberek mint bármelyik "magyar" csak épp a származásuk cigány...)

2009. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
Az en kutyam mindenkit megugatott!Senki nem mert bejonni az udvarunkra,de ez is volt a cel!nem csak a kutyak erzik meg a rossz embert!
2009. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Winner of Royal Hill ***** válasza:
89%

A romáknak(mert ugye cigányozni nem szabad), mint ahogy a négereknek is jellegzetes szaguk van(nekünk is,csak azt mi nem érezzük).Szerintem a kutyák jól érzik ezt a "cigányszagot", ezért ugatnak. Az enyémek is utálják őket,meg általában a büdös, ápolatlan személyeket is.

Okos kutyáim vannak xD!

2009. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
26%
hát az én kutyám csak a magyarokat ugasa meg !!! nem tudom hogy miért lehet hogy azért mert olyan büdösek és gonoszok mint a GYURCSÁNY !!!! ja és azt még elfelejtetem hogy magyar vagyok sajnos!!!!!!!!!
2009. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%
akkor az a kutya is olyan mint én:) na jó majdnem...lehet hogy nem szimpatikus neki...ezt nemtom
2009. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ez a kérdés!!!:D Azt hittem csak 1ilyen kutya van aki utálja a cigányokat!!!Én is simerek egy olyan kutyát aki egy munkahelyen van és ott járnak el a cigányok (mellesleg ugy hivják h cigány mármint a kutyust)és amikor meglátja őket biciglivel addig rohan amig bir és ugatja őket,de ő mondjuk a fekete ruhás embereket is megugatja!De ő kifejezetten értelmes keverék kutyus aki még a pacsit is 10perc alatt tanulta meg,de h a cigányokat mennyire utálja az borzasztó!!!XĐ
2009. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Jellezetes szaguk van alapból is, csak mi emberek nem érezzük. Az én előző kutyám kizárólag a kukás cigányokat és fehéreket utálta de nagyon, na az a szag azért már a mi orrunknak sem kedvez:)
2009. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok félnek a kutyáktól általában, tök mindegy hogy mekkora. A félelmet érzik meg a kutyák, bár azért én is felfigyeltem arra amikor a kutyám olyanra ugatott aki nem félt, mégis c. volt.
2009. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez cseppet sem helytálló feltételezés. Sok ember fél a kutyáktól, lényegtelen, hogy milyen nemzetiségű.
2009. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!