Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg szájkosár? Mert...

Ez tényleg szájkosár? Mert akkor ilyetveszek. Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 22. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
úgy néz ki mint a szájszíj. Ha ilyen van a kutyán akkor azt elfogadják?
2011. szept. 22. 15:04
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez krumplis hal.
2011. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ebben hőgutát kap a kutya. Nem tud benne lihegni, legalábbis így a kép alapján. Ugyan ez a baj az állatorvosnál használt nylon szájkosárral.
2011. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó,csak jól kell be állítani.Ne tudjon harapni,nyitott pofával.
2011. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is lenne rajta, csak ha rákell tenni utazásnál, meg ilyenek, meg hogy még is legyen nálam valami. Könnyebb mint egy fémszájkosarat cipelni. Az a másik fajta amit meg ti mondtok az tényleg olyan, hogy nem bírná kinyitni benne a száját.
2011. szept. 22. 15:11
 6/9 anonim válasza:
100%
Ideiglenes jó csak, hosszú távon nem, mert nem tud a kutya lihegni benne. Max. csak állatorvosi vizsgálatoknál vagy ilyesmi.
2011. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért mondom, hogy nem jó, mert én is ilyesmit vettem. Megőrül benne a kutya, nem tud lihegni, állandóan le akarja szedni magáról. Ráadásul a fekete pofáján nem látszik és többen beszóltak, hogy miért nincs rajta szájkosár?! Azután vettem egy fémet, az ellen a kutyának sem volt semmi kifogása, feltettem rá és kész. Ismerősömet pedig nem engedték fel a buszra nylon szájkosárral, így ő is végül fémet vett.
2011. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, szoktam ilyet látni kutyákon, akiket buszon utaztatnak. Szerintem is ez a leghumánusabb.
2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Leghumánusabb? Miért? Mert kevésbé néz ki "ijesztően" mint a fém? Abban legalább ki tudja nyitni a száját a kutya, tud lihegni stb. Szerintem a fém kevésbé zavarná.
2011. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!