Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog, hogy a 10....

Normális dolog, hogy a 10. hónapos Német juhász kutyusom Nagy-lány lett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ez így elég hülyén hangzik.

De az hogy betüzelt az teljesen normális.

2011. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

a német juhász méretű kutyák 8-10 hónaposan tüzelnek. De ő nem "nagylány" hanem ivarérett szuka.

Ideje elgondolkodni az ivartalanításon

2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
6 honapos kortol normàlis :))
2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen normális,kb. 9-10 hónaposan lesznek ivarérettek.

Most van itt az ideje,hogy elvidd ivartalaníttatni.

2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
hagy döntse már el a gazdája ,hogy akarja e ivartalanítani!!!
2011. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi csak figyelmeztettük, hogyha nem akar adót fizetni akkormost van itt a legjobb időpont. Egészségügyileg is.
2011. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 compactegon ***** válasza:
100%
miénk napra pontosan 10 hónaposan kezdte :)
2011. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Hagyjátok már ezzel az ivartalanítással. A gazdája döntse már el! Ne ti! Mi van akkor ha nincs ivartalanítva? Semmi. Macskáknál már megértem az ivartalanítást de hogy egy kutya gazdájának ilyet írni!
2013. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

annyira elvagytok ezzel az ivartalanítással komolyan... egy normális kutya nem az utcán lakik, ahol bármilyen fiúkutyussal találkozhat, hanem egy udvarban/házban/kertben. akkor vagytok nagy állatvédok ha osztjátok itt az észt az ivartalanításról. de a kutya nem mászkál el mint a macska, ezért nincs erre szukség. szerintem. :)

egyébként látom aki az én véleményemhez egyezot írt, jól lehúztátok az értékelését. na nézzuk én hány pirosat kapok, minél rosszabb, annál tobb itt az álszent "állatvédo" ;D

2013. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

elozo vagyok:

és lehet hogy szeretne kisnémetjuhászt ajándékozni mondjuk egy ismerosének, vagy pont o akar tobb kutyust tartani, hogy védjék a telkét pl. erre nem kell itt a duma h ivartalanítsd, okoskodni... fí de nem bírom az okoskodó embereket :D gyerunk, adjátok a pirosat, meglátjuk mennyien vagytok ! am bocsi az offért :)

2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!