Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja? Sürgős

Lehet valami baja? Sürgős

Figyelt kérdés
A kutyám talált egy diót a fogaival feltörte majd az egészet úgy ahogy van megette. Aztán elkezdet köhögni vagy valami ilyesmi hangot adott ki és elkezdte zabálni a füvet, én megfuttattam aztán ivott azóta semmi szokatlan
2011. okt. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
a fűtől nem hányta ki??? mert ha kihányta akkor semmi baja nem lesz..de ha nem akkor az már okozhat problémát pl megsérthet vmit a gyomrában vagy a beleiben..
2011. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem láttam hogy hányt volna de a fű evés után rengeteget futott egyébként nagyon gyorsan és sokáig ette a füvet
2011. okt. 11. 17:58
 3/7 A kérdező kommentje:
ja még azt elfelejtettem mondani, hogy szerintem jól megrágta a héját mármint a diónak
2011. okt. 11. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
na mert aztán te tudsz róla valamit 12 évesen..-.-" Kérdező:Amúgy igen ki kellett volna hogy hányja..ilyet még nem is hallottam hogy nem hányta ki..
2011. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt is elfelejtettem ez olyan 1 órája történhetett
2011. okt. 11. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém már csinált ilyet, de semmi baja nem lett. Azóta megtanulta rendesen megtörni a diót! Sőt a füvet sem hányja ki mindig. A best of az volt mikor ellopott megevett egy egész teszkósszatyrot. Elhiheted hogy kiborultam, de egészben kijött belőle. Hihetetlen mikre képesek. Ha látod rajta hogy baja van akkor orvos, de ha 'kijön' akkor semmi baj.
2011. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"TESCO szatyrot":))


Nem mindig hányják ki. figyelj rá még kb 24-30 órát, ha minden rendben, kaki normális, poci nem fáj stb akkor nincs gond, nem akadt el a belekben.

2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!