Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti magyar vizslának kutyaruha?

Kinti magyar vizslának kutyaruha?

Figyelt kérdés
kint tartott rövid szőrű magyar vizslának milyen kutyaruhát érdemes varrni, amit nehezen szed le magáról? (nem mehet be a lakásba, szüleim nem engedik sajnos, de szigetelt óla van, illetve a kazánházba is bemehet)
2011. okt. 26. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ha a kutya folyton kinn van ne adj rá ruhát mert átnedvesedik majd a ráfagy..

A vizslák elég fázósak kellene neki egy nagyon jól szigetelt kutyaház

2011. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Vízhatlan anyagból gondoltam. És természetesen nem divatból. :)

Ilyenre gondoltam:

[link]

2011. okt. 26. 17:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kell neki kutyaruha. Nekem a rövid szőrű Magyar vizslám nagyon imádtam de nem jöhetett be a lakásba de a kazánházba állandó bejárása volt. Szóval ha be mehet a kazánházba akkor nem kell neki ruha.
2011. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
39%
Sosem lesz vizslám. Nincs kazánházunk:)))
2011. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kutyaház van rossz helyen!tedd az ajtóhoz közel úgy hogy lássa a kaput is!
2011. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A kutyaház az ajtóval szemben van, csak épp az ajtó a lépcső tetején (első emeleten megyünk be). A kapu pedig attól jobbra 90 fokra. Tehát a kutyaól a lehető legjobb helyen van, de mégis közelebb szeretne hozzánk lenni.
2011. okt. 26. 21:16
 17/19 anonim ***** válasza:

na itt van egy, szerintem jól is néz ki


[link]

2011. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia! Nekünk is magyar vizslánk van és fázik szegény, pedig szigetelt kutyaóla van. Érdeklődnék, hogy azóta vettetek-e a kutyusnak ruhát? Ha igen, hogy viseli, hogy van rajta valami? Köszönöm.
2011. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
34%
ezek az új x-generációs kutyák..:D már ruha kell nekik, nem is értem hogy élték túl az előző évszázadot.. biztos az elhullott szőrből újra klónozták őket, nem ruha kell nekik hanem pléd, a kutya meg nem hülye, be akar menni eljátsza, hogy fázik:D nyílván a rövid szőrű jobban fázik, de a kazánházban csak fűtötök...
2012. ápr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!