Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ő bernáthegyi kiskutya...

Ugye ő bernáthegyi kiskutya nem moszkvai őr? (kép)

Figyelt kérdés

Bogarat ültettek a fülembe, hogy esetleg nem bernáthegyit hanem moszkvai őrkutyát vettünk.Szuka egyébként.Már lassan 3 hónapja nálunk van. Szeretjük imádjuk és bár utánanéztem, nem tudom megállapitani miben különbözik a kettő.

A tenyésztői az állitották fajtatiszta benáthegyi. Láttuk a kiskutya apját anyját, bernáthegyinek tűntek, de annyira nem értünk hozzá. Nem hiszem hogy becsaptak, meg végülis már mindegy, de azért érdekelne.

23L


[link]


[link]


[link]


2011. okt. 28. 12:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
87%

Felesleges a vita, kedves kérdező azt hiszel amit akarsz, hivatalosan a te kutyád egy keverék, ez tény, nem kötözködés, nem sértegetés, hanem tény. És azért megnézném kik azok a szakértők akik véleményélre te annyira adsz.

Mert ugye az ahonnan van nem tenyésztő tehát nem számít szakértőnek, az állatorvos sem ismeri az összes fajtát hisz az ő dolga a kutyák gyógyítása, nem standard ismerete, a családban ugye nem lehet szakértő hisz akkor nem merült volna fel a kérdés... tehát ki is a szakértő? Pista bácsi a szomszédból?

És nem is értem hogy ha te meg vagy győződve róla hogy ez a bernáthegyi olyan mint ahogy a nagy könyvben meg van írva(és feltételezve hogy a képek csalókák hisz itt nem látszik egy szép standard bernáthegyinek) , akkor miért merült fel a kérdés?

De tényleg én vagyok a hülye hogy még tovább ragozom.

2011. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
52%

szia

én már 5 éve vágyom egy bernáthegyire és mindig nézem a képeket tenyésztőknél,és folyamatosan olvasok róluk,szerintem is keverék,de szeressétek és becsüld meg,és nagyon vigyázz rá. ha neked mindegy h berni e vagy sem akkor fogadd el azok vélemémyét akik szerint "hibás" a kutya. nekem a világ omlana össze ha vennék egy bernit,és kiderülne,hogy keverék,de bennem azért mert nagyon bernit szeretnék.

2011. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

[link]


ez az a kutya..akkor végülis milyen?

2013. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

kedves kérdező ha annyira állítod hogy bernáthegyi akkor minek kérdezed meg a "népet" ? elég nehéz meg állapítani hogy milyen fajta. szerinted melyikre hasonlít?


[link]



[link]


De tök mindegy hogy milyen fajta az a lényeg hogy szeresd és FOGLALKOZZ vele !!!! :)

2013. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Ez egy fajtajellegű keverék. Nagy valószínűséggel a kettő keveréke. Könnyű a kettőt összetéveszteni, vagy még azt tartom valószínűnek, hogy a tenyésztők sem tudják, milyen fajta valójában. Legközelebb ne a neten vásárolj kutyát, hanem tenyésztőnél!
2014. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Ezer éves kérdés, mostanra bizonyára felcseperedett már a kutyus, milyen lett végül? :)
2015. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!