Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok dönteni a tápok között, annyira eltérőek a vélemények, a legjobbnak hitt prémium tápokról és keringenek a rám hírek, de már ott tartok hogy teljesen mindegy az ár, csak legyen jó neki, egészséges és szép.

Persze azt is tudom hogy minden kutyánál más válik be, de azért csak van jobb meg rosszabb táp.

Kistestű középkorú keverékről van szó, kipróbáltuk már a Belcando-t, Happy Dog-ot, Pro Plan-t, Hill's-t, Select Gold-ot, aztán mindig elbizonytalanodom a hírek hallatán.

Most még is melyik az ami összességében a legegészségesebb és leggazdagabb?


2011. nov. 8. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztm az a tuti, amit magad főzöl neki. Abban legalább tudod, mi van.

Csinálsz egy nagyobb adagot, kisebb részekre osztod, és lefagyasztod.

2011. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Milyen rémhíreket hallasz?
2011. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Happy Doggal etetek. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Engem is érdekelne, hogy milyen rémhíreket hallottál? Ezek mind jó minőségű tápok, talán a "legrosszabb" a Select Gold.

2011. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a rémhírekben sokszor van igazság, de ezekre nem kell feltétlenül adni is. Minden kutyának kissé eltérő a kémiája, az emésztése, így előfordulhat, hogy valamelyik táp nem jön be egy-két kutyának, de ettől még maga a táp nem lesz rossz, csak a gazdák híresztelik ezt előszeretettel. Ha a tiédnél nem tapasztalsz semmi rosszat, tehát kevés, jó állagú és nem büdös a széklete, nem "szelel" a kutya, egészséges, aktív, szép a szőre, akkor a te kutyádnak az a táp megfelel.
2011. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!