Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat ajanlotok egy...

Milyen kutyat ajanlotok egy 12 es egy 7 evesnek?

Figyelt kérdés
Van egy sep kis kertunk ,a kutya max ejszaka aludhat a hazban. Lehet akarmilyen termetu. Egyezzen jol a gyerekekkel. Napi 2 ora torodes lenne vel min.
2011. nov. 29. 16:40
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nagy reszben a 12 eves fiam gondozna.
2011. nov. 29. 16:41
 2/28 anonim válasza:
spániel. nekünk is az van, este bent alszik, jól tanul és nagyon aranyos is.
2011. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
A spániel elég öntörvényü. Nekünk is van, kinti-benti. Nem mindegyik gyerekpárti. A Golden Retrivert, Labradort, Németjuhászt, Hovawartot,Dogot ajánlom nyugodt szívvel. Vagy nézzetek menhelyen egy olyat, ami már bebizonyosodott, hogy kezesbárány.
2011. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Sem munkakutyát nem juhászkutyát nem javaslok. Mind testileg mind szellemieg nehéz öket lefárasztani. Talán valami szép agarat. Nagyon lusta kutyusok,mégis szeretnek játszani, nem huznák el a gyereket se hiszen olyan 28-32kilo között mozognak,de azért ök is szeretnek futni,ami legalább 1orás legyen. Valamint nagy előny,hogy akkori s jol elvan,ha épp suliba vannak a gyerekek.
2011. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ok , spaniel,retriever ,németjuhász,hovawart,dog. Bocsnat 3.de a 12 eves fiam azt mondja,h neki nem tetszenek az agark :(
2011. nov. 29. 16:53
 6/28 anonim válasza:
3.vagyok. Értem,persze nem mindenkinek tetszenek a vékony,nyúlánk kutyuok. Akkor viszont labrador,vagy Golden retri egyértelmű:) Nagyon okosak;)
2011. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

angol bulldog.ne haragudjon a kedves válaszoló,de mióta ajánlunk 8,12 éves gyerekeknek hovawartot,retrievereket?nem tudnák úgy nevelni,ahogy kell,hisz nem egyszerű kutyák,és önfejű/h.lye kutya lenne.már bocsánat.ráadásul hatalmas mozgásigényük van.az angol bulldog minden szempontból olyan,ami nektek kell.családcentrikus,okos,nincs túl nagy mozgásigénye,de imád játszani,főleg a gyerekekkel.ha akármilyen kérdésed van a bulldogokkal kapcsolatban,írj privátot.vagy ha gondolod,küldök pár képet az én bulldogomról,esetleg leírom a viselkedését.:)

az én lányom is 12 éves,és jobbat nem is választhattunk volna neki,imádják egymást és hatalmas az összhang :)

2011. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Utolso ,a 7 eves lanyomnak nem tetszik a Bulldog ,sajnalom
2011. nov. 29. 17:12
 9/28 anonim ***** válasza:

gondoltam :)

először nekünk sem tetszett,aztán fülig beleszerettünk :D

szerintem ti is megpróbálhatnátok,hiszen mindenben olyan,ami nektek kell.és ha úgy jó,a kinézetébe is beleszerettek majd :)

de persze a ti döntésetek.

2011. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Egy kutya két gyereknek? De nagy össze veszés lesz ebből. Ők etetik és nevelik is? Nem hiszem hogy ideális lenne ilyen kis gyereknek saját kutya. Csak csalódni fognak hogy nem őt fogja elfogadni gazdának, mint én is anno. Amúgy nagy testű kutyát kisgyereknek semmiképpen. A spániel egygazdás és nem mindig tűri a nyúzást egy másik embertől. Legjobb lenne valami nagyobb testű tacskót találni. Azok játékosak, mozgékonyak, család barátok. Nem feltétlen kell itt fajta tiszta kutyára gondolni. Ha tényleg szeretnének egy kutyát akkor el kell vinni őket egy menhelyre és onnan választani egy kis keveréket. :)
2011. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!