Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyám vemhes lenne?...

Talált kutyám vemhes lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 nappal ezelőtt találtam egy yorki kutyát szerintem olyan 5 év körüli lehet de lehet,hogy több!Mióta itt van napról napra mintha rosszabbul lenne:S első nap még jött utánnam de mostmár nem,alig sétál csak fekszik,hányt,tegnap pedig észre vettem h. a cicijei úgy megvannak dagadva!A hasa annyira nekem nem feltűnő mert nagy a szőre a cicik hihetetlen nagyok!Szerintetek vemhes lenne?
2011. dec. 21. 10:32
1 2 3
 21/24 Akiteki ***** válasza:

A kidobást nem így dolgozza fel, de ez más kérdés. Azonban ha a hasa nem nagy, csak a cicijei vannak megdagadva,akkor tényleg lehet álvemhesség. Az igazi vemhességnél az emlők csak a szülés előtti napokban kezdenek megdagadni, a hasa meg már félidős kortól növekszik.

Tapogasd meg a pociját, mennyire kemény és nagy.

2011. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akárhova kerül is a kutyus, mindenképp ivartalaníttatni kéne!
2011. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
a hasa nem nagy:S csak a cicik vannak megduzzadva,nem tudom,lehet már vannak/voltak kölykei és így maradt neki:S nem tudom!A gazdi ost viszi majd el,és az ünnepek után azt mondta h.megnézeti orvossal és ivartalaníttatja a biztonság kedvéért mivel kis termetű kutya:S ne h.baja legyen:S
2011. dec. 22. 15:05
 24/24 Akiteki ***** válasza:
Némely fajtáknál meglátszik a cicijén a szoptatás. De nem duzzadt, hanem lóg. Ezek szerint álvemhes.
2011. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!