Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever bírja ezt a...

Golden retriever bírja ezt a hideget?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jó meleg téli bundája van, kétrétegű, de nagyon aggódom miatta. Van szigetelt hőfüggönyös kutyaháza és naponta 3-szor kicserélem a vizét melegvízre, de mégis bennem van a kérdés, hogy nem fázik-e?


Sajnos nem megoldható, hogy beengedjük a házba pedig szívem szerint ezt tenném...


Ugye nem lesz baja?


2011. dec. 21. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A kinti kutyák szépen, fokozatosan hozzászoknak a hidegebb időhöz.

Ha fázik, be fog menni a házába. Amúgy messze nincs még komoly hideg.

2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még a hideg beállta előtt érdemes "erősebb" magasabb fehérje tartalmú táppal etetni.

De nem lesz baja.

2011. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kint volt ő mindig, gyönyörű téli bundát növesztett, csak az a baj, hogy mint a mágnes vonza magához a vizet.

"

Esik az eső? Kit érdekel?? Megyek és futok egyet, jól megázom!! Esik a hó??? Hát milyen már ha nem havas a bundám?? Megyek és jól megázom!!"


Kb ilyen az én goldenem mentalitása... Van amikor tüsszög is egyébként... Bár az szerintem inkább vírusos dolog lehet, mert bejár hozzánk egy cica, aki szokott tüsszögni és ők nagyon elvannak egymással..:/

2011. dec. 21. 15:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig prémiumtápot kapott/kap.
2011. dec. 21. 15:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tüsszög nagyon egyébként, olyan napi egy két hapci van.
2011. dec. 21. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:

A tüsszögés lehet attól hogy a ó picit belemegy az orrukba és irritálja, hát tüsszent egyet.


Egyébként nem kell aggódnod nem fog megfázni, van szép nagy aljszőre, úgyhogy nem lesz semmi baj. Bár az enyém tegnaptól bent alszik mert esténként is -8-10 fokok vannak.


De mikor elhoztuk 8 hetesen akkor volt egy szigetelt helye, esett a hó minden és semmi baja nem volt :DD

2011. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barbarettó ***** válasza:
meleg kutyaház,és nem lesz baja a mi német dogunk szőre se nagy de kint van kölyökkora óta de nem fázott meg soha :D miénk is szokott hapcizni :D és most néha még köhög is de nála ez normális,ahogy én őt ismerem :D
2011. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A goldi nemhogy bírja, de élvezi is ezt az időjárást. Az se zavarja, ha elázik, mert nem ázik át a szőre. Nézd meg egyszer, az aljszőrzete a bőrénél száraz marad!
2011. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod érte, jól bírja a hideget. Egyébként sokkal egészségesebb a kutyára nézve, ha kinn van, és megszokja a kinti hőmérsékletet. Persze ez mellett elég táp és egy kutyaház is kell neki, ahova behúzódhat a hideg és a hó ellen. Hidd el nekem, hogy a túlzott féltéssel csak ártanál neki. Nincs ő cukorból!
2011. dec. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém Golden Labrador keverék! Neki is van meleg ólja de még esőbe se akar bemenni csak nagyon ritkán használja! Nincs semmi baja!
2011. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!