Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaszag ellen kutyaparfümö...

A kutyaszag ellen kutyaparfümöt, vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy közepesen rövid szőrű, keverék kutyusom van. Kicsi, kb 6kg-os csivava keverék. Egy héttel fürdetés után már erős kutyaszaga van. Nem fürdethetem hetente. Tudom, el kell fogadni, hogy kutya, meg ez normáls...stb. De azért mégis, mit lehetne tenni, hogy jobb illata legyen? Tudom, hogy betegség miatt is lehet büdösebb, de 100% hogy egészséges, most egy hete voltunk állatorvosnál, és alaposan ki lett vizsgálva.A legzavaróbb az, hogy amikor eljövök otthonról, megesik, hogy érzem magamon a kutyaszagot, és szerintem mások is érezhetik. Nem kényeskedem, de kellemetlen. Kérem, bárki tudna ajánlani valami megoldást? Esetleg kutyaparfüm? Vagy valami más természetes megoldás?

A kutyatáp miatt lehet? Reggel és este etetem dog chow teljes értékű száraz táppal, és közben néha jutalomfalat (pl pedigree detastix..stb) NAGYON KÖSZÖNÖM a válaszokat!!!!


2012. jan. 15. 14:21
 1/5 maoamom ***** válasza:

[link]

próbáld ki ezt. Ez tuti elveszi a szagát. Ha magadon is érzed a szagát akkor az már nagyon erős lehet, lehet bűzmirigyétől is... csak tápot adsz neki?

esetleg parfüm //www.zanni.hu/parfum_hu.html

2012. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha a bűzmirigyével lenne gond, akkor nem az egész szőre len kutyaszagú.vagy igen?
2012. jan. 15. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és igen, csak tápot adok neki, ugyanis azt ajánlották, hogy elég ha teljes értékű száraz táppal etetem, mert nem mindig jó, ha emberi kaját is kap, és hogy nem jó ha vegyítem.
2012. jan. 15. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Klorofil tablettát próbáld ki.Pacsulikkal ne fújkáld szegény ebet.
2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól írtad, a kutyának kutyaszaga van. Eső vagy úszás után kifejezetten büdös, de ha megszárad, visszatér a hagyományos kutyákra jellemző szag. Aki ezt nem bírja elviselni, ne tartson kutyát.

A méregdrága parfümökkel meg sampontokkal csak azt éred el, hogy sétánál a kutya az első idegen kutya ürülékébe, rossz esetben elpusztult, oszlásnak indult dögbe (pl. döglött galamb) belefetreng, hogy elnyomja a számára természetellenes szagot.

A kutyának természetes ösztönük, hogy bele akarnak olvadni a természetbe, ezért irtóznak minden nem természetes illattól, ugyanúgy, ahogy Te a kutyaszagtól.


Nekem az előző kutyám pontosan ezt csinálta, miután megfürdettük, mert utcáról befogadva muszáj volt. Ne tudd meg milyen szaga lett utána!


Ezzel meg kell barátkozni, egyébként meg kutyázás után kézmosás és el van intézve a szag.

2012. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!