Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihívtuk a dokit a kutyához,...

Zsua28 kérdése:

Kihívtuk a dokit a kutyához, mert állandóan bepisil. Egy 14 hetes baegleról van szó! Azt mondta nincs felfázva, mérjük le mennyit iszik. Mivel most 10 kiló, ezért 1 liternél nem ihatna többet?

Figyelt kérdés
Ha meghaladja, szervi rendellenésség. Megvolt, és nem. De már most ott tartunk, hogy fekve is pisil! Lehet attól, mert lépcsőztetjük?4 . -en lakunk!
2012. jan. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem giszem hogy lépcsőzéstől lenne. valami húgyuti bajra gondolok itt.Az én spánielemmel is ezt volt hogy fekve maga alá pisilt aztán a doki azt monda hogy valami húgyuti gyulladása van és kapott rá gyógyszer. Azóta nincsen gomnd elmúlt.



Szerintem vidd el egy másik dokihoz!

2012. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, attól egészen biztosan nem lehet. Viszont szerintem elképzelhető, hogy a mennyiségtől függetlenül szervi rendellenesség az oka. Van ugyanis egy születési-rendellenesség, amikor a húgyvezeték rossz helyen szájadzik be a hólyagba. Ez kiskortól tartó inkontinenciával jár és csak altatásos-ultrahang vizsgálattal lehet kideríteni (a kutyának ugyanis mozdulatlannak kell lenni hozzá). De ha nem is ez, szerintem az ok tisztázásához ennél komolyabb vizsgálat kell, úgyhogy pakoljátok fel a kutyát és vigyétek el egy jól felszerelt rendelőbe vagy klinikára.
2012. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

14 hetes kutyát nem kéne lépcsőztetni a 4. emeletre


mennyit sétál egy nap és milyen időközönként?

2012. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A labradorom is ugyanilyen volt, 3-4 hónapos kb. 10-15 percenként bepisilt. Igaz, fekve azért nem. Fél éves korára elhagyta, ma már simán nyüszög, ha ki akar menni a kertbe elvégezni a dolgát.

Szerintem nincs semmi baja, csak eleve viszonylag kisméretű kutya, nagyon kicsi a hólyagja és nem tudja sokáig tartani.

Ha idővel nem javul a helyzet, akkor talán szervi probléma, de ennek kicsi a valószínűsége.

2012. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 hetesen a kutya még nem képes szabályozni az ürítés folyamatát...kutyapszichológus, kutyasuttogó.... szóval olyan szakemberre lenne szükség aki látott és kezelt már viselkedészavaros kutyát háznál
2012. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!