Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberek! Erről mit gondoltok?...

Emberek! Erről mit gondoltok? (Ebadó következmény)

Figyelt kérdés

Kistelepülésen élek, de utánajártam, és kiderült, hogy ezt máshol is művelik: miután az ebadó miatt rengeteg kutya került az utcára, egyesek úgy oldják meg a dolgot, hogy kutyairtást rendeznek (errefelé "féregirtásnak" emlegették). Összefogdossák a kóbor kutyákat az utcáról, elviszik valami irtó távoli félreeső helyre, és lemészárolják őket...például agyonütik, leöntik benzinnel és felgyújtják vagy lekaszabolják mindenféle eszközökkel.

Errefelé egy elhagyott szeméttelepnél rendeztek kutyairtást, a sündőrök szerint motorfűrészt és puskát is használtak, és vagy húsz kutyát öldöstek le.


Szóval???


2012. jan. 25. 21:39
1 2 3 4
 11/33 Akiteki ***** válasza:

Néhány elborult agyú alkoholista kihasználja az alkalmat és csinálja a feszültséget. Még el sem kezdték sehol sem összeírni a kutyákat.

Ha ennyire jól értesült vagy, miért nem szólsz valamelyik tv adónak? Imádják az ilyen sztorikat.

2012. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Z.O.L, eddig mindenesetre nem rendeztek errefelé kutyairtást, főleg nem ilyen nagyot. De szerintem máshol se. "


Idéztem Tőled.

Akkor most volt kutya írtás, vagy nem volt kutya írtás?

2012. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Volt kutyairtás. Arra írtam, hogy "eddig nem volt", amit ZOL írt, hogy eddig is voltak görény emberek szép számmal. Igen, voltak, de eddig ilyet nem csináltak, most meg igen. A tévéseket meg kötve hiszem hogy érdekelné a téma, máskülönben már kimentek volna a sündőrökkel együtt.
2012. jan. 25. 23:13
 14/33 anonim ***** válasza:
Általában nem a rendőrök hívják a TV-seket.De újságírók között mindig van megfelelő ember. Sajnos, ma az a menő hír, amiben borzalom van, amin lehet szörnyülködni. Az meg mindegy, miért is foglalkoznának vele, ha segítene megtalálni az elkövetőket. Mert azért sokkal több ember háborodik fel az ilyen eseteknél, mint akit nem érdekel.
2012. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak kamuzás az egész, vagy ha igaz, akkor tegyél feljelentést, és ne csak a rendőrségen, hanem állatvédőknél, állatmenhelyeken, és minden létező helyen. A tv-be is meg a rádióba is betelefonálhatsz. Amúgy ilyen benzinárak mellett kár lenne pocsékolni a benzint tűzgyújtáshoz, vagy motorfűrészhez. Azok sem rendesek!

Őszintén szólva kicsit kamuszaga van, mert azért elég sok rémes dolgot leírtál. Ha meg nem, akkor tegyél is ellene, és ne csak ide írogass másokat felzaklatni!

2012. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem az volt a célom hogy bárkit felzaklassak, véleményt kértem, mert itt ahol élek,az emberek mintha tudomást se vennének a dologról. Tudomásom szerint ezért van az oldal, most ezen ne vitázzunk.
2012. jan. 26. 01:47
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is a médiához fordulj, fotókkal, mert ha botrányt csinálnak, a rendőrség is kénytelen lesz foglalkozni az esettel, és az elkövetők is nagyobb eséllyel lesznek meg, mert valószínűleg elhencegtek itt-ott.
2012. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Sajtó, állatmenhely.. Képeket csinálni és a helyi jegyzőnél bejelentést tenni állatkínzás miatt. Egyébként szerintem is kamu, drágább lenne a leves, mint a hús.. Az emberek ennél lustábbak, inkább elnézik, ahogy a kutyák éhenvesznek az utcán.
2012. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%
Jó lenne azt hinni, hogy kamu, mi? Megnyugtatná a kis lelketeket? Hát nem az, elárulom, az én falumban a barmok ugyanezt csinálták, a saját 2 szememmel láttam az 'eredményt'. Borzalmas volt, az meg főleg, hogy hiába jelentettem be, senki nem törődött vele.
2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Amíg nincsenek képek, hiába jelented be! Ugyanúgy azt hiszik, hogy kamu, akárcsak én. Képekkel tessék alátámasztani, akár ide is feltölteni!
2012. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!