Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberek! Erről mit gondoltok?...

Emberek! Erről mit gondoltok? (Ebadó következmény)

Figyelt kérdés

Kistelepülésen élek, de utánajártam, és kiderült, hogy ezt máshol is művelik: miután az ebadó miatt rengeteg kutya került az utcára, egyesek úgy oldják meg a dolgot, hogy kutyairtást rendeznek (errefelé "féregirtásnak" emlegették). Összefogdossák a kóbor kutyákat az utcáról, elviszik valami irtó távoli félreeső helyre, és lemészárolják őket...például agyonütik, leöntik benzinnel és felgyújtják vagy lekaszabolják mindenféle eszközökkel.

Errefelé egy elhagyott szeméttelepnél rendeztek kutyairtást, a sündőrök szerint motorfűrészt és puskát is használtak, és vagy húsz kutyát öldöstek le.


Szóval???


2012. jan. 25. 21:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Ha ott képesek voltak ilyenre, akkor nagyon is el tudom képzelni hogy itt is. Csak nehogy a végén nekem legyen igazam...
2012. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nálunk nyíltan nem igen lesz olyan mérvű a kutyák irtása, mint Ukrajnában. Egyszerűbben megoldják. Befogják gyepire és ott elvileg két hét után altatás.Némely helyen talán még a két hetet sem várják meg. megtehetik, nem nagyon vannak ellenőrizve még.
2012. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező által felvázolt szituból indulok ki, akkor ezt nem nyíltan csinálták. Sőt, mindent elkövettek hogy ne derüljön ki. Az "elhagyott szeméttelep" vélhetően egy félreeső, használaton kívüli zugot jelöl. Biztos hogy nem 250 ezret öltek le, mint Ukrajnában, de jópár kutyával végezhettek. A kérdező húsz kutyáról tett említést, lehet kicsit több vagy kevesebb,főleg ha láncfűrészt is használtak, akkor nemkizárt hogy egy kutya több darabban volt. Semmi kamut nem találtam ebben, az ember tényleg ekkora Isten barma tud lenni.
2013. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!