Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tibeti terrier tulajdonosok!...

Tibeti terrier tulajdonosok! Megéri ilyen kutyát választani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a fajta. Előnyeit/hátrányait tapasztalt tulajdonos tudná ismerteteni? köszönöm
2012. febr. 5. 09:32
 1/3 Akiteki ***** válasza:
93%

Előnyei: bújós, kedves, játékos. Idegenekkel nem túl bizalmas, de nem is agressziv. Nem eszik sokat, kis helyen elfér. Könnyen tanul, szófogadó.

Hátrányai: rengeteget kell fésülni. szeret ugatni. Akit egyszer utál, azt nem fogja soha megkedvelni.

2012. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon jól leírtad amire kíváncsi voltam, ilyen még nem volt velem ezen az oldalon. köszönöm szépen! várom a további jó tippeket, tapasztalatokat!
2012. febr. 5. 16:23
 3/3 anonim válasza:
nekem van igaz kicsit keveréknek tünik:)) Játékos ,de néha átmegy butába mert harabdál játékból kiskorában mindent megeszik papucs stb.. A szőre 1 eső után gubancos klesz mindig kell fésülnii:) Mindig morog még a nagyobb kutyákra is de ha kiskorátol van együtt akkor nem nekem egy bernipásztorral van együtt és elvannak:)
2012. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!