Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem csináltam rosszat?

Nem csináltam rosszat?

Figyelt kérdés

Van kintv3 kutyám ès hogy mègse fázzanak vettem nekik orkán melènyt ( nem ázik át ès elèg vastag) .

A kicsi tacsira mèg jó a snacinak a hasán lógott ezèrt övvel fölcsatoltuk a spániel meg amikor ráadtuk nem akart benne menni ( nem szorította!)ezèrt levettük.

Szerintetek rossz ez a kutyusaimnak,mert ha igen leveszem.

Elōre is köszi!


2012. febr. 6. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinti kutyák általában belefekszenek a hóba. A tacsidnak pl lehet, eleve a hasa már bele is érhet. Semmilyen orkán anyag nem teljesen vízálló. Ha átázik, jó hideg vizes ruhával lesznek kint a mínuszokban a kutyáid.

Legyen nekik megfelelően meleg hely, ahova behúzódhatnak, ha fáznak. Ezzel sokkal többet segítesz nekik.

2012. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kinti kutyák és a ruha állandóan rajtuk van akkor az nem túl szerencsés. Ha átázik, akkor a kutya nagyon gyorsan megfázhat. Inkább a helyüket béleld ki szalmával, ha még nem tetted meg, azt jól be tudják fűteni és nem fognak fázni benne.
2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinti kutyára ne adj ruhát. Vidd őket be, ha nem jó nekik odakint.
2012. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyaházat béleld ki szalmával, hogy betudják melegíteni,de itt megjegyezném, hogy tacskónak ne egy Német Dognak való háza legyen,mert azt az életben nem melegíti fel.
2012. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a kinti kutyáknak nem jó, ők már megszokták a szabadon vételt( hogy nincs rajtuk ruha) ezért szerintem ne addj rájuk..

ha nagyon fáznak vidd be őket a házba,mosd le a lábukat

2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most akkor én is leírom: kinti kutya hozzászokik a hideghez,nem kell rá ruha!
2012. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!