Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem csináltam rosszat? Info lennt

Nem csináltam rosszat? Info lennt

Figyelt kérdés
Van egy hullámospapagájom kb 6-7 éves lehet. Észrevettem hogy nagyon nagyra nőtt a csőre pedig van bennt neki koptató.Utánaolvastam neten mit kell ezzel csinálni és olvastam hogy le lehet neki vágni körömcsipesszel!ÚGy is tettem csak kicsit vérzett pedig nem vágtam neki túlságosan vissza még így is hoszabb mint a másik papagájomé.Szóval kicsit vérzett lefertőtlenítettem neki betadine-val!Ugye nem lesz baja?nem tűnik most szomorúnak csak tollászkodik!a vérzés már elállt.
2010. márc. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszik? Ha igen, akkor no para.
2010. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha tud enni akkor semmi gond nem lesz, a csőre úgyis folyamatosan nő, az hogy egy kicsit belevághattál egy érbe az nem gond, ha elállt a vérzést.


A legfontosabb az hogy tudjon enni, de ha hosszabb mint a másiké, akkor biztos fog tudni:)


szerintem nem csináltál rosszat, csak máskor figyelj oda és ahol már rózsaaszínes ott ne vágj bele.

2010. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább az állatorvosra bíztam volna!
2010. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

OFF

f@szomat bele, nem tanácsot kért, hoanem kérdezett.

2010. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy eszik!:) Köszi a válaszokat mostmár megnyugodtam!
2010. márc. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!