Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk sokat nyalogatja a...

A kutyánk sokat nyalogatja a mancsát. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nem a tápra allergiás, és nincs is semmi a mancsában.

2012. febr. 8. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha régóta csinálja, akkor majd elmész később. Vagy felemeled a telefont, ahhoz nem kell megmozdulni se, nálunk biztos többet fog tudni mondani akármelyik doki.
2012. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, te hogy szoktad kivizsgáltatni a kutyádat, de csak mondom, hogy a dokik telefonon keresztül nem tudnak diagnózist felállítani. Felhívtam már de képzeld így nem tudtak mit mondani. Lehet hogy régóta csinálja, de nem írtam volna ki hogy mit csinál ha régóta teszi és nincs következménye. De nem így van most már vérvörösre szokta nyalogatni, ezért kérdeztem itt. De ha olyan idióták írnak válaszokat, mint te akkor nincs sok értelme. Hülyének nézitek az embert aki aggódik az állatáért. Mindent megpróbáltunk már amit eddig mondtak az orvosok több ezer forintos krémeken át az allergia vizsgálatig mindent. Ezért kérdeztem itt hátha volt már valaki hasonló helyzetben, és tud segíteni. De az hogy ilyen visszajelzéseket kapok hogy fel tudod venni a telefont, nem éppen az amit egy normális ember segítségként tud írni. Ha nem tudsz mást írni mint utasításokat akkor inkább hagyd itt az oldalt mert csak fel forr tőled mások agyvize. z emberek ide segítségért fordulnak nem azért hogy hülyének nézzék őket. Ha majd normális válaszod lesz akkor azt írd le.
2012. febr. 8. 15:10
 13/22 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy túl száraz a bőre a mancsán és fojtón kirepedezik neki ?

attól is nyalogathatja, ugyanis ilyenkor ég és viszket neki.

2012. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Elég durva a tappancsa olyan minta csiszolópapír lenne. Tudsz rá valami kenőcsöt?
2012. febr. 8. 16:09
 15/22 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
remélem segítettem valamit....
2012. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok ha környéketeken nincs is ez a márka, egy állat patikában tudnak nektek jó mancsápolót mondani remélem !
2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Most már nagyon aggódom miatta. Van egy másik kérdésem is itt fent gyakori kérdéseken ha tudnál arra is valami okosságot azt nagyon megköszönném.

"A kutyánk álló nap reszket. Mi okozhatja?"

2012. febr. 8. 16:39
 19/22 anonim ***** válasza:
most csak laikusan arra tudok gondolni hogy kint van és fázik.Tudnál írni valamilyen konkrétumot? Pl: bent a lakásban reszket, agy furcsán viselkedik, agy valami hasonló dolog.
2012. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Rá tudsz keresni erre a kérdésre? Ott már végig van ecsetelve a dolog. De benti kutya. Nem érte trauma. Szerintem nem lázas. Nedves az orra.
2012. febr. 8. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!