Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kutya képes...

Az ivartalanított kutya képes a párzásra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az ivartalanított szuka, többé nem szülhet kiskutyákat. Az ivartalanított kan, meg nem tud már a lánynak gyereket csinálni... De attól még pl. két ivartalanított, ellentétes nemű, tud szexelni?
2012. febr. 11. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
gyereket csinálni :D
2012. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kanoknál előfordul, hogy megmarad a képesség, de a szukák esetében ez teljesen kizárt.
2012. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Hány éves vagy?

Tudhatnád, hogy az ember az egyetlen aki magáért az élményért szexel. Az összes állat a fajfenntartásért, és nem azért hogy egy jót dugjon.

2012. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
tud,csak nem lesz belőle semmi "gyerek", ezt a kutyáknál kölyöknek nevezik
2012. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ajj mindegy, most gyerek vagy kölyök, én igy írtam most xd

am a hülyéségektől térjetek már el pl... -.-"

am a kutya fejében sme az van, h ott egy szuka, kéne a fajomra gondolni... az is azt gondolja h a vágyai és megdugja és kész. engem az érdekel h ivartalanítás után tudja-e...

szal a kan igen de a szuka már nem? ez tuti?

2012. febr. 11. 19:30
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

Nálunk az ivartalanított kutya gyömöszöli az ivartalanított macskákat. Nyilván élvezi, a macskák már kevésbé. :D

Az ivartalanított nőstények is nyilván "tudnak" szexelni, hiszen ivartalanítás nélkül is csak passzív résztvevők.

2012. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekik ez szimpla fajfenntartás nem élvezet. Ivartalanítás után a szukák nem tüzelnek, így nincs kan aki rájuk másszon. Ha a kan még ivarérés előtt lett ivartalanítva, akkor nagy valószínűséggel nem lesz rá képes, de gondolni sem fog rá, nem megy a tüzelő szukák után, egyszerűen nem érdeklik.

Az embereken kívül egyedül a delfinek szexelnek élvezetből, semelyik más állatfaj, ráadásul ez nemhogy élvezet lenne a kutyáknak, sok esetben fájdalmas is.

2012. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a kan még ivarérés előtt lett ivartalanítva, akkor nagy valószínűséggel nem lesz rá képes, de gondolni sem fog rá, nem megy a tüzelő szukák után, egyszerűen nem érdeklik. "


Ez nem így van, semmi tüzelés nem kell hozzá, mint írtam nálunk az ivartalanított kutya gyömöszöli az ivartalanított macskákat, nyilván nem fajfenntartási célból.

2012. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

"Ha a kan még ivarérés előtt lett ivartalanítva, akkor nagy valószínűséggel nem lesz rá képes"


Negyedik vagyok. Ez nem igaz, saját tapasztalat. A 10 hónaposan ivartalanított, előtte sosem fedezett kanom kétszer elkapta utána az anyját....

2012. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem azt írtam, hogy 100% nem képes rá, csak azt hogy nem biztos. A macska meg egyéb pl játék, emberlába... gyömöszkölés meg a dominancia jelzése nem a szaporodásé.
2012. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!