Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos boxer kölykömnek le...

5 hónapos boxer kölykömnek le van vága füle le szedte mindig a kötést és ha fel kötöm még neki fel áll a füle?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hónaposan lett vágva a füle? Hát hadd gratuláljak, de tényleg...
2012. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez ugye csak vicc ? Azt sem értem hogy miért vágatod le a FÜLÉT! A kutyád fülét!! Akkor miért nem veszel inkább egy rövidebb fülű kutyát ? Mi értelme ennek ? Barbárságnak tartom!

És 5 hónaposan ? Te agyament! Szerencsétlen kis kutyus remélem megharap!

2012. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 andi931019 válasza:

Szerintem nem ilyen válaszokra gondolt/várt!

Én nem ítélem el, ha felvágatod a fülét, bár tényleg nem 5 hónaposan kellett volna... Jobb lenne ha megkérdeznéd az állatorvosotokat, mert ha ,,elrontod" csúnya lesz és csak újabb műtét útján tudod helyre hozni. Nem hiába adják meg, hogy hogyan kell utána kötözni stb. :) :D

2012. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Retardált vagy kérdező?
2012. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sürgősen kérd a tenyésztő vagy az állatorvos segítségét. Ha jól tudom (ami nem biztos) 6hónapos koráig lehet rendesen állítani, mert addigra beporcosodik, szóval eléggé időszűkében vagy.

Itt van az, hogy hogyis kellett volna csinálni:

[link]

A fülvágást nem ítélem el, igaz nekem úgy nem tetszenek a boxerek (ez más téma), de ha már levágattad akkor gondozd megfelelően és kérj hozzáértő segítséget aki élőben is meg tudja mutatni, mert iszonyatosan el lesz rontva küllemileg a kutya.

2012. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
gondolom időben le lett vágva, csak mindig leszedi. Ugye? na, akkor szépen spulnizd fel a fülét, mert még simán fel fog állni. Ez az 5 hónapos kor amugy is kritikus, mert a fogváltást még nem fejezte be a kiskutya, igy sokszor még az a fül is lekonyul, amelyik előtte már ácsorgott. kötözgesd szorgalmasan, és adj neki kalcium kiegészitést.
2012. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mailerdeamon ***** válasza:

Hogy időben le lett-e vágva? Vagyis 6-8 hetesen? Azt nagyon kétlem. De most már úgyis mindegy.


A kötözgetés segíthet, de ha a porc miatt zsugorodik vagy túl hosszú lett a fül azt korrekcióval lehet helyrehozni. Ha kiállításra is szeretnéd vinni akkor ez hátrányt jelent, mert kiszúrják, ha meg hobbi kutya gondolom nem élet-halál kérdés a fül.

2012. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 hetesen nem vágatunk fület. 8 hét az ideális.
2012. febr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kölyök korában lett le vágva !!!
2012. febr. 15. 10:42
 10/13 A kérdező kommentje:
9 Hetes korában
2012. febr. 15. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!