Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kisebb adománygyűjté...

Szeretnék kisebb adománygyűjtést szervezni az ismerőseim között, állatmenhelyek számára. Szerintetek melyek azok pesti, Pest környéki menhelyek, amelyek a leginkább rászorulnak a seegítségre? Illetve, hogyan tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 00:44
1 2
 1/17 verde válasza:
0%

Ha esetleg senki nem tud ajánlani, próbálj meg éhező nyugdíjasok és gyerekek javára gyűjteni.

Sokan vannak akik kevesebbet esznek mint egy kutya.

2012. febr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint orvos és emberjogi aktivista, hidd el, többet segítek az embereken, mint valaha gondoltad volna.
2012. febr. 19. 01:54
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok ismerős a környéken, csak egy dologra hívnám fel a figyelmedet. Inkább költsd el a pénzt olyanra, aminek hasznát tudják venni, kaja, gyógyszer, kifutó építés, stb, (ezt neked kell kideríteni mire van szükség).

Legalábbis én tuti nem adnék pénzt embereknek, hogy költsék rá az állatokra. Nem sok mindent látnának belőle.

2012. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

"Legalábbis én tuti nem adnék pénzt embereknek, hogy költsék rá az állatokra. Nem sok mindent látnának belőle."


Azért én ez így nem mondanám. Nem vagyok ismerős a fővárosban, de tudok olyan egyesületet, ahol ha nincs pénz a sajátjukat is az állatokra költik. Mint mindenhol, itt is vannak becsületes, és kevésbé becsületes dolgozók. Persze készpénzt ne adj, ha nem kapsz számlát, de amit utalnak, azt nagyon nehéz elbliccelni, mert minden elköltött fillérrel el kell számolniuk az adóhivatalnak.

2012. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyömrői menhely, cudar körülmények vannak.
2012. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pénzt semmiképp! Kaját, egészségügyi dolgokat (gumikesztyű, tiszta rongyok, papírtörlő), macskaalom, satöbbi-satöbbi. De majd lehet, inkább megkérdezem, mire lenne szükségük pontosan.
2012. febr. 19. 10:52
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ez már ugyan legalább ötéves történet, de akkoris. vélemény?

2012. febr. 19. 11:02
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, erre gondoltam. Tavaly innen hoztunk ki egy kutyát az anyósomnak. Könnyezve jöttünk el, hetekig voltak előttem az ottani képek, úgy felzaklatott.

Azt írtad segíteni szeretnél azoknak a menhelyeknek amelyek legjobban rászorulnak.

2012. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Néhány segítségre érdemes Pest környéki menhely.


Gyömrői Árvácskák Állatotthon:


[link]


Elek-Ágh Állatmenhely Tököl:


[link]


Szent Ferenc Állatotthon Ócsa:


[link]


Kóborka Állatvédő Egyesület Lovasberény:


[link]

2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!