Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért mond ilyenelet?

Szerintetek miért mond ilyenelet?

Figyelt kérdés

Van egy (bocsánat hogy ilyet írok) gerinctelen ismerősöm akinek van 4 gyönyörű kutyája és 2-3 (nem is tudom) szaporitótól vásárolt.

Én szóltam neki hogy nem jó helyről vette és ezért vett onnan mégeggyet.

És amikor elmondtam neki a véleményemet akkor lehordta az én kutyáimat: lekorcsozta őket meg mivel egyikük nem nagyon bírja őt (nem tudom miért megugatta meg morgott rá erre leidegbetegezte a kutyàmat meg lecsórózott hogy csak menhelyi kutyára tellik és már nem birom szó nélkül hagyni.

Szerintetek miért mond ilyeneket? és hogy tudnám neki elmagyarázni hogy rossz amit tesz??


2012. febr. 26. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemtom.

De én nem mondanám meg a véleményemet neki mert akkor ez lesz belőle (mert sértődékeny)

2012. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egyszerűen idegesit meg az én kutyáimat piszkálja és mindig megszólja őket...
2012. febr. 26. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, egyszer már elmondtad, nem hallgatott rád. A további véleménynyilvánítás csak vitákat szülne. Ha csak egy ismerős, nem feltétlenül kell a társaságát keresni. Ha barát, beszéljétek meg, hogy a kutya témát hanyagoljátok, ő se vegye a szájára a te kutyáidat és te se hozd többet szóba a szaporítós témát.
2012. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak 2-3 alkalommal szóltam de ő már előtte leszólta az én és a barátaim kutyáit is.
2012. febr. 26. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen emberből lesz az, aki aztán leszólja a "fajtiszta" kutyákat, mert "túltenyésztettek" és betegek, mert a szaporítótól vett genetikai roncsait hordhatja az állatorvoshoz. Buta, tájékozatlan, érvelni nem tud, ezért ócsárol és fröcsög. Nem érdemes foglalkozni vele, úgyis csak a maga igazát fújja.
2012. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

"Én szóltam neki hogy nem jó helyről vette..."

Ha neki megfelelnek a kutyái, mi közöd hozzá? Te kezdted. Ugye neked se tetszik amikor a tiédet leszólja? Egyformák vagytok.

2012. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy helyes amit mondtál neki, de nem mindenki szereti, ha kioktatják. Ezt tartsd tiszteletben. Ha ő olyan kutyát szeretne venni akkor a fejed tetejére állhatsz akkor is onnan fog. Ne foglalkozz vele, nem kötelező beszélgetnetek. Ne vedd magadra a sértéseit, de a legegyszerűbb az ilyen embereket elkerülni.

2012. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elég félreèrthetően írtam ő már nem is tudom mióta mindennek elhordja az én kutyusaimat ès a multkor láttam az egyik kutyáját ès nagyon le voólt robbanva és akkor próbáltam neki elmagyarázni hogy szerintem miért van ez.
2012. febr. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!