Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a betegség jele lehet?

Ez a betegség jele lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám általában egy energia bomba, naponta min. 2 óra séta kell neki,hogy elfáradjon. Naponta 2x kap enni. Ma valamiért reggel kevesebbet evett, elmentem suliba és amikor hazaértem akkor bejött velem a házba és elaldut. Majd ma amikor kimentünk sétálni olyan kedvetlen volt, futkározott is meg játszottunk is, de kb 1 óra mulva már nem nagyon akart és inkább ott ült a lábam melett és nem ment futkorászni. A vacsinál meg nagyon keveset evett. Az átlagnak a felét.
2012. febr. 28. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedvetlenség és az étvágytalanság komoly gondokra utalhat. Itt nem sokan állatorvosok, egyébként sem tudna neked innen senki hatékonyan segíteni. Csinálj egy lázmérést és legalább hívd fel az orvosotokat. Remélem, semmi nagy baj nem lesz!
2012. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megyünk a dokihoz! Most hívtam fel..
2012. febr. 28. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lázas? Nedves az orra? Lehet beteg, figyeld hogy elég folyadékot igyon, ha nem iszik akkor erőltesd bele. Nem muszáj vizet adni neki, egy kis meleg levest lehet hogy szívesebben megeszik. És holnap ha nem javul, feltétlen nézesd meg orvossal, mert ez bármi lehet. (Sőt, ha ivarérett szuka, és volt rá lehetősége, esetleg vemhes is lehet, ellés előtt is szoktak hasonlóan viselkedni.)
2012. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kan kutyus :) Iszik rendesen és az orra is nedves. Láza meg nincs, most mértem meg!
2012. febr. 28. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orr nedvességét felejtsétek már el, semmiféle egészségi állapotra nem utal (kivéve nyilván ha taknyos).
2012. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!