Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni egy francia...

Mit kell tudni egy francia bulldogról? Most vennék először ilyen kutyust. Kertben tartható? Tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15:18-as válaszóló :Honnan vedtek a kutyust,mennyiért és milyen tápokon,vagy milyen ételekkel nevelted fel?Ja,és tartasz mellette más kutyát? :)
2012. márc. 18. 19:20
 12/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Kiskunfélegyházáról vettük. Tartunk mellette kint az udvaron egy Cane Corsot és egy amerikai bulldogot. :) Ő itt bent van velünk, de a nap nagyobb részében kint játszik velük, imádják egymást :))

Ha bent van, akkor csak alszik, játszik picit, eszik, és bújik :) Nagyon aranyos.

Royal Canint adunk neki, a francia bulldogos tápot, nagyon szépen fejlődik tőle.

150 ezerért vettük, mikor meghallottam mennyibe kerül, még a szám is tátva maradt, de a párom mondta, hogy sajnos ennyibe kerül egy olyan kutya, ami nincs túltenyésztve és lehet vinni esetleg kiállításra. 3-an voltak egy alomban, a tenyésztő akitől vettünk nem is tenyészt olyan sok kutyit, inkább a minőségre megy.

Igazából engem ez a része annyira nem érdekelt, mert én szeretni szeretném, nem pedig kiállítások tömkelegére hordani és próbálgatni vele, hogy hogyan viselkedjen, de a vőlegényem ragaszkodott hozzá, ha már veszünk, akkor jót vegyünk :) És így kaptunk meg Őt!!!

[link]

Innen vettük :)

2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zsofi.0891 válasza:
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy jellemző rájuk a kertben ásás?
2018. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!