Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullal mért keménykednek?

A pitbullal mért keménykednek?

Figyelt kérdés
Tegnap vittem sétálni a parkba (szuzit) Foximat és egy pitbullos ott uszította a pitbullját.De amikor a húgommal viszem a Rottweilerünket akkor a Pitbullosoknak egy szavuk sincs még húzzák elfele a kutyát pedig én nem engedem semmire rá.

2012. márc. 18. 10:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vagy egyszer elviszem már. De azért Debrecen nem egy kis város szinte mindegyik kis csicska pitbullos meg amstaffos ezt csinálja de kis 14-15 éves gyökér a legtöbb még pofán se vághatom mert utána engem zárnak le ez Magyarország.
2012. márc. 18. 13:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is keménykedni kell vele, csak távol tarthatóak a keménykedő gyökerek. :)
2012. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én meg tudjátok mit unok egy kicsit? Azt h itt rohadtul álltalánosítotok, hogy minden pitbullos gyökér meg csak azér van ilyen kutyája hogy nagynak érezze magát. Tudom hogy sok ilyen gyökszi van aki azért veszi, csak az a gáz hogy ránk is így néznétek , akik azért vettünk pitet mert ez az egyik legcsodálatosabb és legemberbarátabb kutya amit találsz. Ez meg nekünk esik rosszul amikor mondják h keménykedsz a pittel? Meg a szülők elrángatják a gyereküket akik meg simiznék, pedig a kutyál látszik hogy csóválja farkát. Nekem csupán azokkal van bajom akik rajnak hiszik maguk és lejáratják ezeket a csodálatos állatokat, meg azokat akik semmi tapasztalattal rémhíreket terjesztetnek róluk.
2012. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Nem veled van bajom kérdező mert akkor valószínűleg még nem làttál közelről igazi pitet ami egy igazi szeretetbomba. Vannak olyanok akik nem uszítják és azok az igazi gazdák. Csak most én is tehetnék fel kérdéseket h miért ilyen gyökerek a kiskutyatulajdonosok h nem nevelik meg a kutyát hogy olyan makas mint az öszvér és simán odakap. Mert engem 2 x támadott meg kutya ugy h ráfogott a lábamra miközben bicóztam , máskor meg mikor pittel sétáltam úgy hogy mi mentünk e egy boltba előle és egyik sem volt nagytestű. De nem esek mert tudom
2012. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Nem veled van bajom kérdező mert akkor valószínűleg még nem làttál közelről igazi pitet ami egy igazi szeretetbomba. Vannak olyanok akik nem uszítják és azok az igazi gazdák. Csak most én is tehetnék fel kérdéseket h miért ilyen gyökerek a kiskutyatulajdonosok h nem nevelik meg a kutyát hogy olyan makas mint az öszvér és simán odakap. Mert engem 2 x támadott meg kutya ugy h ráfogott a lábamra miközben bicóztam , máskor meg mikor pittel sétáltam úgy hogy mi mentünk e egy boltba előle és egyik sem volt nagytestű. De nem tesek mert tudom h nem mind ilyen ... Bocsi
2012. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs az előzőért kihagytam a végét :)
2012. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!