Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullal mért keménykednek?

A pitbullal mért keménykednek?

Figyelt kérdés
Tegnap vittem sétálni a parkba (szuzit) Foximat és egy pitbullos ott uszította a pitbullját.De amikor a húgommal viszem a Rottweilerünket akkor a Pitbullosoknak egy szavuk sincs még húzzák elfele a kutyát pedig én nem engedem semmire rá.

2012. márc. 18. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert gyökerek. Ne keress rá racionális magyarázatot.
2012. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pitbullom van.Soha semmire nem uszítom!És nem is keménykedik mert még van nevelve!Aki a pittet uszítja hülye!

És a fajta hírnevét teszi tönkre!!:(

2012. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak már idegesítő már sokszor azt mondom magamba bár itt lenne a Rottweiler is és akkor engednék rajta és meglátnám hogy milyen fejet vágnak olyankor ők is.
2012. márc. 18. 10:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

felénk is ez a helyzet csak itt egy amstaff van akit a gazdája minden nála kisebb kutyára ráengedne, állandóan elvan engedve,mindig attól félek, hogy nem tudja a hülye gazdája megfogni és rátámad a kutyámra (nekem bichonom van) de amikor egy kaukázusit vagy egy rotit sétáltatnak egyből megköti..


az ilyeneknek csak nagy az arcuk azt hiszik hogy az ő kutyájuk a legjobb ,legszebb a többi meg korcs..

utálom az ilyen embereket!!

2012. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ott a pont.Itt Debrecenbe is csak a kisebb méretűekre engedik ráfele a kutyát annyi eszük nincs ha valaki akinek nagyobb erőseb kutyálya van és megcsinálná hogy esne nekik.
2012. márc. 18. 10:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi kutyafuttatóra visszük már pár napja a Huskynkat és egyszer pont vagy 5 ilyen izé kutya volt bent,de a gazdák nem uszítottak senkit semmire sem. Én nem is értem ezeket a kutyákat...vagy jobban azoakt akik iylet tartanak...én még megkülönböztetni sem angyon tudom őket.

[link]


[link]

2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert körülbelül ennyi eszük van amennyi látszik... Szerintem ez a probléma általánosan mindenhol megtalálható. Kiskutyákra jó uszítani, de ha jön egy nagyobb akkor már rögtön félnek ők is, meg a kutyájukat is féltik. Nálunk is ez szokott lenni amikor doggal sétálunk. Húzzák el a kutyájukat, mert 2x akkora a dog. De persze előtte/utána úgy mennek az utcán mint a császárok, még akkor is ha csak 5 hónapos a kutya. Nagyon menő... A fajtát meg még képről se látták, mert full keverékek...
2012. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kivitelezhetetlen, hogy elkísérjen titeket a rotitok?
2012. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem Kivitelezhetetlen de én nem azért tartom hogy keménykedjek vele :) nem az én stílusom. Köszi a kommenteket.
2012. márc. 18. 13:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ez elég zavaró lehet. Szerencsére nálunk nincs ennyi hülye. Nálunk van 1 nagy társaság aki kiviszi 1 adott időpontban az ilyen tipusú kutyáikat és ott kiélik magukat együtt. Ezt az időpontot már mindenki megtanulta. Ha tudod próbáld meg elkerülni ezt a gyökeret. Vagy olyankor vidd magaddal a rotit. Annyira utálom az ilyen barmokat, nálam mindig van 1 nagy bot meg borsspray is úgyhogy, ha ráuszítaná a kutyámra az övé se úszná meg szárazon az biztos!!!
2012. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!