Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak érdekes, vicces vagy...

Vannak érdekes, vicces vagy aranyos kutyás történeteitek? Esetleg tapasztaltátok, hogy érti, amit mondtok?

Figyelt kérdés

Bármilyen sztori érdekel, kíváncsi vagyok, más is tapasztal-e olyasmiket, mint én.:)

(Valószínűsítem, hogy igen:))


(Láttam, volt már két ilyen kérdés, jókat is szórakoztam a válaszokon, de hátha most újak születnek:))

Előre is köszönöm mindenkinek!:)


Ja, és megtennétek, hogy leírjátok, milyen fajta kutyáról van szó? Azt külön megköszönném!:)


2012. ápr. 1. 00:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc sztorim, bár nem tudom, lehet nem ilyesmire gondolsz, de azért leírom:

Amikor a dédnagyanyámnak faluból már be kellett költöznie városba, mert nem merték ott hagyni egyedül, kitalálta hogy az egyébként gyönyörű fiatal tacskóját altassák el, mondván ha nem jöhet vele az új lakásba, akkor másé se legyen. Nagynéném hiába kérte hogy majd ő befogadja, vagy talál neki valakit, a nagyi ragaszkodott hozzá, hogy a szeme előtt altassák el.

Nagynéném felhívta az állatorvost, kérte hogy jöjjön ki, de megbeszélte vele, hogy ne méreginjekciót hozzon, csak altatót, hogy a nagyi úgy lássa meghalt, közben kicsempészik a házból.:) Még kamusírt is ástak hogy a nagyi elhiggye. :D Aztán jött is a doki, beadta a szurit, kutya kifeküdt, nagyi megnyugodott, kutya be a kocsiba,kamusír visszaásva, és azóta is ott él nagynénémnél. Zombi lett a neve, találóan, mert feltámadt a halálból:D

2012. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
bár nem éppen kutya-tettről van szó benne...
2012. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

:D:D:D jézusom!:D


Kicsit morbid, de jót nevettem, pláne a nevén:D


Köszi a sztorit!:)

2012. ápr. 1. 01:06
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a párom vett egy sípoló sünit a kutyánknak. mindig vele aludt a kosarában, de mivel a kutyusomnak az a heppje, h össze-vissza gyűri benne az egyes plédrétegeket, a kis süni gyakran alájuk szorult, és ki sem látszott a plédek alól. amikor a kutyus véletlenül ráfeküdt, sípolni kezdett, mire a kutyám kiugrott a helyéről, mint akit áramütés ért, majd "kiásta" a sünit a plédek alól, finoman a szájába vette és óvatosan elhelyezte a kosarában. azt hitte, h él, és azért sír fel, mert fáj neki, ha ráfekszik... ez így ment vagy másfél hónapon át minden este, mígnem egyszer amikor az esti lefekvéskor a megszokott módon felsípolt a süni, a kutya kihalászta a pléd közül, a szájában kihozta hozzánk, ledobta a lábunk elé a padlóra, majd illedelmesen leült velünk szemben, és nézett ránk a kis meleg barna szemeivel, mintha azt mondaná "nekem elegem van a hisztijeiből most már viseljétek gondját ti" :) szakadtunk a röhögéstől.
2012. ápr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ami lemaradt: 3 éves kan keverék kutya
2012. ápr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer véletlenűl beleesett a kutyim ételébe a kuktaedényem szelepe. Amikor észrevettem, rohantam ki hozzá, de addigra már megette az összes kaját! Reménykedtem benne, hogy nem ette meg, lenyirattam a füvet a kertben, a kiásott kis gödreit átkutattuk, napokig figyeltük a kakiját, hátha meglesz... A kutya csak figyelt, hogy mi ez a nagy izgalom. Pár nap múlva megyek ki etetni, hát a legnagyobb döbbenetemre és örömömre a tálja közepén kicsit rozsdásan ott a kuktaszelep!!! Nem tudom honnan kotorta elő, de látta mennyire keressük, és visszaadta! Amúgy 3 éves keverék leginkább a Border collie-ra hasonlít Pici a neve :))
2012. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi szálkás szőrű tacskó keverék szuka kutyánk mindig szoptatta és gondozta a kiscicákat, amikor már akkorkák voltak, hogy előbújtak. Mindig onnan tudtuk, hogy fialt a macskánk, hogy a kutya nyüszítve téblábolt a hely előtt. Egyszer volt egy alomnyi kiscica, akiket kb 3-4 naposan kidobva találtunk, azokat is ugyanúgy gondozta, haláli volt, ahogy a dülöngélő kiscicák között ült a szétálló füleivel.:) Sajnos 2 éve elpusztult.
2012. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Ő itt Joey - bullmasztiff, 6 hónaposan, Szilveszterkor a Himnuszt énekli :)


http://www.youtube.com/watch?v=0YffMugXsDk

2012. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát ezek nagyon aranyos sztorik!:D


Ilyen cicás sztori nálunk is volt, a cicám egy bokor alatt (a kertünkben) hozta világra a kölykeit, a 65 kilós KÁJunk viszont nem találta elég biztonságosnak, és szépen áttelepítette a cicacsaládot.:D

(Nagyon édes volt, ahogy a busa fejével vitte azokat az icipici cicákat...)

Érdekes, hogy az anyamacska egyáltalán nem fújt rá - vagy a kimerültségtől, vagy a bizalom miatt, ki tudja...:)


Sajnos ő is meghalt már csontrákban, 9 évesen:(

2012. ápr. 1. 09:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nyáron sokszor vagyok nagymamámnál, és ott még többet van a házban a 2 éves mudi kanom, mint nálunk. Mivel ott a házajtó napközben nyitva van, megszokta, hogy ki-be mászkál. igen ám, de van ilyen lógó szúnyogháló függöny. És attól nem látta, hogy most be volt zárva az ajtó, és szépen fejjel nekiment :)). Szegény, ahogy nézett utána :)).


Télen vittem a tóra, de még nem volt elég vastag a jég. Csili gondolta, hogy ő ugrik egy akkorát, mint tavaly, amikor 35 cm jég volt...Hát nem jött össze. Kicsit sem lepődött meg, amikor beszakadt a jég alatta..


Benn feküdt a konyhakövön a házban Csili, amikor anyukám indult dolgozni délelőtt. Én benn voltam a szobában. Kimentem, pontosan közöttünk félúton feküdt a kutya. Anya viccesen megjegyezte, hogy milyen jó dolga is van ennek a kutyának, és hogy ideje lenne már kimenni neki. Csili felemelte a fejét, nagyon lassan, sunyin anyára nézett, majd rám, és szépen visszafeküdt. Ebben az volt a vicces, hogy nem ejtettük ki a nevét, mégis tudta, hogy róla van szó :)). És persze nem kellett neki kimennie.


Kb így feküdt akkor is:


[link]

2012. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!