Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen megoldást lehetne...

Milyen megoldást lehetne kitalálni műtét helyett?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kutyusom, leugrott az ágyról 2 hete, és azóta időszakosan sántikál. Elvittem orvoshoz, de ő átküldött minket az egyik orvos barátjához, mivel ő nem műt csontot. Elmentünk a barátjához, írt gyógyszert amit 10 napig kell szednie (gyulladáscsökkentő). Azt mondják h patella ficama van és hogy műteni kell majd. Nagyon féltem a kutyusomat a műtéttől. Felhívtam a tenyésztőt, elmondtam neki, hogy mi a helyzet és mit tanácsol. Azt mondta h eszembe ne jusson ilyen fiatal kutyust megműttetni, akinek még fejlődésben van a szervezete, csak a dokik szeretik rögtön a műtétet ajánlgatni, mivel ebből van pénzük. Nem tudom mi tévő legyek... Szerintem 1es vagy 2es kategóriába tartozik a kutyusom. Azt hozzá teszem, hogy röntgen nem készült.... Nem ismertek vmilyen táplálékkiegészítőt, amivel még korrigálható ez?
2012. jún. 7. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha 8 hónaposan patellás....előbb utóbb műtét lesz belőle

röntgen nélkül nem lehet eldönteni, hogy műteni kell avagy nem. Ha az orvos műtene röntgen nélkül,akkor keress más orvost.

(A tenyésztő pedig fizessen, gondolom van garanciád a kutyára. 8 hónaposan patellás az simán garanciális)

2012. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze van garanciám, de a tenyésztő azt mondja, hogy ez elfog múlni, és hogy egyáltalán nem biztos hogy patellás...lehet h csak a rossz ugrás miatt történt
2012. jún. 7. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
zöldkagyló biztos nem árt (luposan vagy gf600)
2012. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináltass röntgent.
2012. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keverj Caniprem-et a tápjához, hátha segít rajta!
2012. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De kegyetlenül hangzik ez,hogy garancia van egy kutyusra.

Ha a gyereked Dawn kóros lesz,arra is garanciát veszel fel?

2016. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!