Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Dunába bele...

Szerintetek a Dunába bele mehet a kutya?

Figyelt kérdés
úgy értem nem lesz baja(a Duna vízétől)? nem olyan helyre viszem ahol sok örvény meg nem is a közepébe dobom be hanem a szélén 1-2 métert úszkálhat egy puli? nem hidegbe, nyáron gondoltam mert van egy Duna parti hely ahova megyünk és kutya is jön azért kérdem hogy fürödhet-e benne. nincs semmilyen tiltó tábla meg ilyenek tehát nem e szerint kérdem.
2012. jún. 10. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi is egyszer bevittük oda a kutyáinkat,senki se szólt mivel sok kutyásnak ott úszkált a kutyája a vízben :)

be lehet vinni, ez nem a Balaton!

nem hiszem hogy baja lenne,a mieinknek se volt, pedig mind2 kis szoba cirkáló :D

2012. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze (a balatonba is be lehet)
2012. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk, ahol én lakom, szinte minden kutya fürdik a Dunában, és semmi bajuk nincs, rettentően élvezik, az enyémet kivéve.(palotapincsi)
2012. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak elég tré szakaszai a Dunának, de ha a környéken embereknek van kijelölt hely fürdőzésre, akkor nem lehet rossz a víz minősége.

Melyik szakaszra mentek?

2012. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

remélem enyém is fogja élvezni.

egyébként elsőnek nem ajánljátok igaz? mármint hogy még nem úszott mély vízbe. hogy ne a Duna legyen neki az első a sodrás miatt igaz? vagy lehet elsőnek oda vinni?

2012. jún. 10. 17:47
 6/12 A kérdező kommentje:
ráckeve. igazából ott csak stégek meg pecázok vannak nem emberi fürdésre alkalmas még is páran bele szoktad ugrálni a nagy meleg miatt pedig már az elején 2 méterrel kezdődik a mélység.
2012. jún. 10. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:
vidd oda nyugodtan,elsőnek rajta hagynám a pórázt a biztonság kedvéért utána már mikor látod,hogy jól bírja lecsatolhatod :)
2012. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!
2012. jún. 10. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokan elsőre egy legalább 10 méteres pórázzal engedik be a kutyát as vízbe. Azért figyeld , főleg a combja belső részét, mert, ha netán allergiás lesz valamilyen anyagra a Vízből, ott piros pöttyök szoktak megjelenni. Akkor ,sajnos, nem lehet sokat bevinni.
2012. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam még kutyát vízbe fulladni... o.O
2012. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!