Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hónap múlva megérkezik a...

1 hónap múlva megérkezik a golden retriever kiskutyánk, addig is szeretnénk felkészülni az érkezésére. Az alap dolgokon kívül mit szerezzek még be neki?

Figyelt kérdés
Alap dolgokon a fekhelyet, játékokat, pórázt, nyakörvet, etetőt-itatót, kutyakaját értem. Ezeken kívül mit tanácsoltok még, ami segíthet esetleg a kutya nevelésében, tartásában? Élősködők ellen frontline spray-t fogok használni.
2012. jún. 17. 10:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Még kell neki:- fésű

-sampon

-kocsiba való biztonsági öv vagy szállító box

-nyakörvre biléta

-jutalomfalat

2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Fésű az már van, csak kifelejtettem. :) Szerinted a chip jobb vagy a biléta? Azért vagyok ebben tanácstalan, mert sokan nem viszik el a talált kutyát állatorvoshoz, hogy megnézzék chipes e. Köszi a válaszod!
2012. jún. 17. 10:44
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted hogy előre megvetted az alap dolgokat amire szüksége lehet még tudnák ajánlani fog tisztító játékokat jutalom falatkát hiszen biztos szeretnél foglalkozni vele.Ajánlom még a kölyköknek való vitamint.És mivel Golden retrivert választottál fésűt is hiszen közepesen hosszú a szőre és ajánlatos időben a fésűhöz szoktatni.És egy jó tanácsot még adok ha elfogadod:A kiskutyát alaposan nézd át amikor elhozod milyenek a körülmények az ottani tenyésztőnél,és a szülőket is nézd meg milyen a jellemük nem-e agresszívak mert azt örökölheti a kölyök bár leszoktatható hiszen olyan a kutya mint a gazdája.A kölyök oltásait néz meg hogy meg kapta-e a korához illő oltást,féregtelenítést.Ennyi lenne sok sikert a kiskutyához:)Remélem egítettem
2012. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hogy előre megvetted az alap dolgokat amire szüksége lehet még tudnák ajánlani fog tisztító játékokat jutalom falatkát hiszen biztos szeretnél foglalkozni vele.Ajánlom még a kölyköknek való vitamint.És mivel Golden retrivert választottál fésűt is hiszen közepesen hosszú a szőre és ajánlatos időben a fésűhöz szoktatni.És egy jó tanácsot még adok ha elfogadod:A kiskutyát alaposan nézd át amikor elhozod milyenek a körülmények az ottani tenyésztőnél,és a szülőket is nézd meg milyen a jellemük nem-e agresszívak mert azt örökölheti a kölyök bár leszoktatható hiszen olyan a kutya mint a gazdája.A kölyök oltásait néz meg hogy meg kapta-e a korához illő oltást,féregtelenítést.Ennyi lenne sok sikert a kiskutyához:)Remélem segítettem
2012. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az alap dolgok megvannak, a többi úgyis majd menet közben kialakul.

Esetleg egy behívó pórázt még beszereznék :)

Meg ha klikkerrel akarjátok tanítani, akkor egy klikkert :)

2012. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Chip mindenképpen kell a kutyának mert ha elszökik több esélye van,hogy visszakerül hozzád.Viszont a biléta is fontos mert ha olyan ember találja meg akinek nem jut eszébe elvinni az állatorvoshoz megnézetni,hogy van-e benne chip akkor lehet,hogy sohasem kerül vissza hozzád.Az én kutyámba chip is és biléta is van.Szerintem te is használd mind a kettőt,egy biléta nem kerül olyan sokba kb 500-600ft.
2012. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ó, tegnap már megnéztük a szülőket, pont azért, amiket írtál. :) Tündéri mindkettő, amikor megérkeztünk, az apa kutya finoman bekapta a kezem és szó szerint odavezetett a kölykökhöz! Azt hittem megzabálom! :) Le se lehetett vakarni, folyton bújt, hogy simogassam, játsszak vele.Egy kisfiút választottunk, az lesz a neve, hogy Dió. :) Most 2 és fél hetesek, úgyhogy még bőven van időnk felkészülni, több mint egy hónapunk van még.
2012. jún. 17. 10:57
 8/30 anonim ***** válasza:
Ennek örülök nagyon sok és hosszú boldog éveket kívánok nektek.:)
2012. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A klikkerről hallottam már, majd utánaolvasok, hogy hogyan kell alkalmazni. Bilétát mindenféleképpen veszek, és úgyis kihívom az állatorvost, amikor elhozzuk a kutyát, akkor megérdeklődöm ezt a chipes dolgot. Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 17. 11:00
 10/30 A kérdező kommentje:
Shacrament köszönöm szépen!!! :D
2012. jún. 17. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!