Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlanátok a Beagle...

Mit ajánlanátok a Beagle kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy Beagle kutyám, kicsit elkényeztettük amikor otthon vagyunk bármikor bejöhet.Kapott egy labdát, és egész azt kell neki dobálni. A sétán kívül (mivel viszem ha nincs iszonyú meleg) milyen szórakozást ajánlanátok neki?

2012. júl. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a kiskutyát a legelején el kell kezdeni nevelni, és attól hogy cuki, attól még nevelésre szorul! Miután megnőtt és megszokta hogy egész nap vele játszotok, most meg meguntad.... vagy megszokja hogy nem játszotok vele annyit.... amúgy is a beagle egy energikus fajta, ha nem fárasztod le, lehet hogy a kertben fog pusztitani, és az nem a kutyus hibája lesz...
2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk snack labdánk van minden reggel a séta és reggeli után megtöltjük apró kutyacsonttal és fél-egy órán át vadásza míg ki nem potyog az összes csontocska.
2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is Beaglem van, 1éves volt nemrég.mikor kicsi volt labdáztunk vele, sétáltattuk, és ami fontos: (mivel bent van) legyen szobatiszta,és ami csak általános, de a kutyáknál tudandó:ül,pacsi,fekszik :D bár én még jópár dolgot megtanítottam neki, én ezeket el is váro tőle, nekem egyből megcsinálja, anyu nem várja el tőle, csak mondja neki, őneki nem is csinálja egyszerre.ezen nem azt értem, hogy én bántom, de már a hangsúlyból is tudja
2012. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Például tanítással is le lehetne fárasztani. Ha ennyi energiája van, akkor biztosan szívesen tanulna. Engedelmes és ügyességi gyakorlatok, trükkök.
2012. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az 1. kommentelőnek:

A kutyám (Maszat) 3 éves lesz és nem rég kezdődött el a labdamániája. Nem pusztít, jól nevelt csak egész nap a labdáját kell dobálni. Szerintem te nem érted kérdésemet.


2. kommentelőnek:

neki is vmi megtölthető labdája van, de gyorsan kiszedi és utána dobálni kell neki, de neked köszönöm válaszodat.


3. kommmentelőnek:

Ő a pacsit nem tudja, de helyette tud mást (pl. marad) Te értelmes választ adtál, köszi.


4.kommentelőnek:

Sok parancsot tud, jól nevelt.Arról van szó, hogy egész nap labdázik. Válaszod nem volt olyan roszz.


KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2012. júl. 3. 09:29
 6/7 anonim válasza:
Hát a Maszatnak kéne egy új szórakozást is találni.
2012. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni pl. Fressnapfba ilyen óriás csontokat :) de pl. egy másik kutyával is le lehet kötni. Ha nincs arra esélyed,hogy kapj még egy kutyust (két kutya nem csak neked neki is jó, lenne játszótársa hétköznap se lenne egyedül amikor te suliban vagy) de akár barátaiddal is megbeszélhettek időpontokat amikor összeeresztitek a kutyáitokat ráadásul a beagle falka kutya nem baj ha nincs egyedül.:)
2012. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!