Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korába szokik le...

DrunkenFist kérdése:

Mennyi idős korába szokik le a harapdálásról az Amstaff-om? (8hetes most)

Figyelt kérdés
Egy Amerikai Staffordshire Terrier-em van 8 hetes és kissé harapós, ruhát, dobozt, lábujjam harapja, de játékból és nem agresszióból. Hány hetes/hónapos korába szokik le a harapdálásról?
2012. júl. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelzed neki, ha már átcsap fájdalmasba? Ha igen, egy idő után leszokik arról, hogy azt harapdálja, amit nem szabad.
2012. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, rászoktam, de egy idő után újra elkezdi. Egyik barátom megvette a testvérét és ugyan úgy harapdál. :S
2012. júl. 25. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van nálad? Egy kiskutya ugrál, harapdál, csípked addig, amíg meg nem tanítod neki, hogy nem szabad. Ezt nem tudtad?
2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem b+ nem tudtam... Nekem olyan írjon akinek ilyen kutyája van !!! Ne pedig ilyen aki "meg kell tanítani" mert náluk ez így van !! Tanítani nem lehet csak kinőni...
2012. júl. 25. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Még ne te pattogj, ha megveszel staffit és csodálkozol hogy egy 8 hetes kiskutya harapdál. Minden kutya ilyen, csak megsúgom. Régen tacskót és németjuhász tartottunk, most van 3 staffordhire hölgyem, és semmiben nem másabb a nevelésük!

Vegyél neki játékokat, játszatok azzal. Kezeidet ha harapdálni akarja húzd el onnan. Dobozokat, cipőket pedig rakjátok el. Szidd le, ha rosszat csinál. Pár hónap és leszokik róla (de láttam már olyant, hogy valaki megengedte a kutyájának és még 3 éves korában is mindent szétrágott)..

2012. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hűűű de ideges itt valaki. Szóval a kiskutyák rágnak. Mindent. Embert, cipőt, ágysarkot, függönyt, bármit amit elérnek. Vagy megtanítod neki, hogy nem szabad és játszon a saját játékaival, vagy nagyon nagy bajban vagy.

Ja, van kutyám. 5 hónapos és ő már nem rág semmit, csak a játékait. Nem kinőtte, megtanulta....

2012. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A mienk már 2 éves.Néha odabújik és a szájába veszi a kezemet,ez olyan bizalomféle mindkettőnk részéről.Rágni nem rág meg semmit,de az ásásról nem tudom leszoktatni
2012. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amstaffom van, nem is az első. És igen nálunk ez így megy, mint minden másik kiskutyánál, viszont igen is csak TE tudod lenevelni róla, leszokni nem fog magától mert nem érdeke. Viszont ha ráhagyod akkor barátom cse*ehetd, mert így marad!

Egy tenyésztő

2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké köszike.:)
2012. júl. 26. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém 1 éves lesz és a mai napig harapdál de erősen nem tudom leszoktatni róla
2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!