Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerünk hogy találjunk...

Deszi kérdése:

Boxerünk hogy találjunk gazdit, aki befogadja?

Figyelt kérdés
Német boxerünk lassan 5 éves lesz (októberben), kis lakásba kell költöznünk egy kertes házból, és őt nem tudjuk magunkkal vinni. Gazdit keresünk neki. Tud valaki segíteni? 18. kerületi a kutyus, barna, jó kedélyű, játékos eb.
2012. júl. 26. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyet látom, de én sem értem. Pl. gyerekszületése miatt, keresünk gazdit x éves kutyánknak/macskánknak. Költözés miatt, anyagi okok miatt. Nekem is vannak anyagi problémáim, sőt, most költözöm 67nm-ből 30-ba, mégsem fogom kirakni az állatomat. Soha.


Egyébként ne a Noéhoz vidd, ennyivel tiszteld meg szerencsétlen kutyát, hogy jó helyre adod, és nem egy menhelyre. Egy ismerősöm dolgozik a Noénál, hát olyanokat mesélt, hogy én oda soha többet nem megyek, sőt, másokat is majd megpróbálok lebeszélni.

Hirdesd a neten, végül is ingyen boxer, biztos sokan jelentkeznek majd érte, hiszen tudjuk milyenek a magyarok...

2012. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy én sem értelek, hisz a boxer tökéletes lakáskutya és minden vágya, hogy a gazdi közelében lehessen írhatnál róla bővebben és egy vagy több kép sem ártana, hogy akit érdekelne az tudja, hogy milyen a kutya. Esetleg tudjuk páran hirdetni. Oltásai rendben? Chip? Van e betegsége? Vágott/vágatlan fülű/farkú? Kan/szuka? Gyerekekkel, más állatokkal és legfőképp más kutyákkal milyen a viszonya? Pórázt/nyakörvet ismeri e? Volt e szocializálva vagy kerti dísz volt egész életében?
2012. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!