Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya táplálása? Ti...

Kölyök kutya táplálása? Ti milyen táppal etettétek a kölyköt?

Figyelt kérdés

Nagytestű kutyusom lesz a közeljövőben és gondolom a tenyésztő elmond majd mindent de kíváncsi vagyok ti hogy etettétek miután hazahoztátok ? Maradtatok a tenyésztő által használt tápnál vagy váltottatok ?

Leírnátok nálatok hogyan zajlott ez?

Milyen márkájú táppal etettetek és meddig?

Előre is köszi a válaszokat!:)


2012. júl. 27. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ők olyan szépek :)

Vöröshegyi kennelből lesz? - remélem jól emlékszem a nevére :)


Köszönöm, hát nincs túl jól.

Ma írtam ki egy kérdést, kicsit másnak indult, de eü dolog lett belőle, ha érdekel, olvasd el, a 2. oldalon leírtam mi volt ma a dokinál és ott találod a magyarázatot is, hogy miért gondolom másképp, hogy ideje korán váltsatok a felnőtt tápra...


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3241551-szepa..

2012. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igen én tőlük szeretnék az meg még ráadás lenne ha lenne fekete kölyök(álom kutya, szó szerint:))

Így 16 éves fejjel még úgy gondolom képzem magam kicsit, egy évig hogy el is bírjak majd vele.

Elolvastam.. Durva hogy a tápváltás mire képes. Nagyon remélem hogy most hogy kiderült a gond sikerül megoldani! Jobbulást Joeynak!:)

2012. júl. 27. 21:47
 13/22 anonim ***** válasza:

Köszönjük :)

Hát igen. A kutyasuliban, ahova járunk, egy nőnek onnan van kutyája, ő is fekete :)

De ő nagyon elcseszte a szocializációját, mind kutyák, mind emberek tekintetében :(

Jan Fennel - Kutyapszichológia könyvét olvasd el, nagyon hasznos! :)

2012. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Egy ilyen csodás kutyát elnevelni..:/

Köszönöm , igazából itt a GYIKen is szívom magamba az infókat és most olvasom a könyvet!:)

2012. júl. 27. 22:01
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát igen :(

Olyannyira félrenevelte a kutyát, hogy pl. fektetésnél, amikor eltávolodunk a kutyától, a kiképző próbálkozik azzal, hogy megzavarja őket (persze így is fekve kell maradniuk minden külső ingerre), ilyenkor szlalomozik sétálgatva a kutyák között, majd a végén elkezd trappolva futni. Hát a nő kutyája utánaeredt, morogva, vicsorogva, simán betámadta. Annyi a szerencse, hogy viszonylag tudja kezelni a kutyáját, így leállította, de Joey pofiján is miatta hiányzik egy pici helyen a szőr, mert megharapta. Pedig ezerszer elmondta már neki a kiképző, hogy SZÁJKOSÁR!

Na mindegy, kimérgelődtem magam :D


Szuper, én is sokat okosodtam innen :) És a könyv is tényleg nagyon jó :)

2012. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Képzelem hogy nem a szívetek csücske a gazdi:D ... Ha már félrenevelte a kutyát akkor a többi kutya (és ember!) biztonságáról azért gondoskodnia kéne...

Sokat lehet okosodni az biztos.:D Bár sajnos szoktam én itt olyanokat olvasni hogy feláll a hajam, de hát vannak furcsa gondolkodású emberek..

2012. júl. 27. 22:19
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát igen :)))
2012. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

[link]

Ár-érték arány nagyon jó. Hasonlítsd össze a kémiai összetételeket. A helyedben megkérdezném az állatdr t valamilyen kalcium tabiról-mivel nagy testű, szokták ajánlani. ( Nagyon oda kell figyelni, túladagolható!!! nagyon könnyen) Mondjuk ezekben a tápokban már benne van a napi norma. Akkor szokott gond lenni ha a gazdi túleteti a kutyát és hirtelen nő :( Fontos a mennyiség, időbeli pontosság, rendszer legyen az életében mihamarabb.

Egyébként kevertem az eredeti alom tápjával vegyesen, áztatva vízben.és Fokozatosan átállhatsz. Javasolt valamilyen rongydarab az eredeti alomból hogy maradjon vele a mami illat :) Talán kevésbé éri nagy trauma az elválasztásnál :)

2012. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez a táp jó?

Gabonával kezdődik, tehát ebből van benne a legtöbb, utána pedig a hús és állati melléktermékekként szerepel.. Én nem etetnék ilyennel.

2012. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket !:)
2012. júl. 27. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!