Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya táplálása? Ti...

Kölyök kutya táplálása? Ti milyen táppal etettétek a kölyköt?

Figyelt kérdés

Nagytestű kutyusom lesz a közeljövőben és gondolom a tenyésztő elmond majd mindent de kíváncsi vagyok ti hogy etettétek miután hazahoztátok ? Maradtatok a tenyésztő által használt tápnál vagy váltottatok ?

Leírnátok nálatok hogyan zajlott ez?

Milyen márkájú táppal etettetek és meddig?

Előre is köszi a válaszokat!:)


2012. júl. 27. 18:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én már megérkezése óta taste of the wild-al etetek (nincs benne külön kölyök,felnőtt,senior) nagyon elégedett vagyok vele, szép a szőre, egészséges, erősek a csontjai. Magyar országon a legjobb kapható táp, kevés kell belőle, jó minőségű összetevők csak ajánlani tudom. Igaz elég drága (van ahol 20 ezret is elkérnek érte), de zoofasten nem anniyra vészes. Én nem azt etetem a tenyésztő adott neki, mert azzal nem voltam meg elégedve, de azért vettem egy kicsit hogy a tápváltásnál ne legyen probléma. Szerintem élete végéig ezt fogja enni, mert nagyon szereti főleg a bölényeset
2012. júl. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
mi hozzánk a németjuhászkutyánk kb6 hetesen jött hozzánk :D és mi macska kajával etettük mert az puha :)
2012. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!