Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáim egy hete Acana kutyatá...

Kutyáim egy hete Acana kutyatápot esznek. Hasmenésük van elején még vakaróztak is. Nem megfelelő a táp? Vagy, majd hozzászoknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit kaptak előtte? Lehet, erős nekik az a táp.Vagy többet adsz, mint amennyit képesek megemészteni.
2012. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fokozatosan váltottál tápot? Előtte mit ettek? Milyen kutyákról van szó?
2012. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az Acanának magas a fehérjetartalma. Ez okozhatja a problémát. Előtte milyen tápot kaptak? Mennyi volt a fehérje tartalma?
2012. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nézd,én szerintem allergiások is lehetnek valamelyik (vagy esetleg több ) összetevőre is,én elvinném őket egy állatorvoshoz,mindenképpen megérné hiszen megállapíthatná hogy allergiás-e valamire,amit esetleg a táp is tartalmaz.
2012. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elötte egy neve sincs tápokat kaptak.Nem tudtam fokozatosan átszoktatni őket,mivel már nem ették meg a régi tápjukat.Egy tacskó és egy keverék kutyus.Nem hiszem,hogy allergiás lenne rá,mert elötte is csirkés tápot ettek.
2012. júl. 27. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya a tápra allergiás, ott általában a csirke és/vagy a kukorica a ludas. Persze nem biztos, hogy nálatok allergia, lehet h magas a fehérjetartalma, vagy sokat adsz - ahogy előttem írták.

Egyébként van kukorica és csirke a tápjukban?

2012. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az is a gond hogy nem lettek átszoktatva csak hirtelen sokat kaptak a jóból. Elötte ha silány minőségű termékkel voltak etetve ahhoz szoktak hozzá. Nem véletlenül van,hogy fokozatosan kell tápot váltani. Az allergia is lehetséges,de szerintem inkább a hirtelen tápváltás a kiváltó ok.
2012. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kukorica nincs,de csirke az van.Előző tápjuk is csirkés volt és,akkor nem volt semmi bajuk.Milyen táppal etessem őket?
2012. júl. 27. 20:29
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam átszoktatni őket.Pedig még az adagjukat sem eszik meg.
2012. júl. 27. 20:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Brit Care-t próbáld meg!
2012. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!