Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a kutyám? (lent)

Miért ilyen a kutyám? (lent)

Figyelt kérdés
Mindenkit megugat. Aki elmegy mellettünk bárhol azt megugatja és morog rá. És akit nem ismer meg se érintheti mert megugatja. Ma is a kutyajátszótéren az egyik lány futott a kutyájával rögtön megugatta. Az a lány barátkozni akart a kutyámmal leguggolt és megszagoltatta a kezét. A kutyám megszagolta de ugatott tovább. Ilyenkor közben a farkát is csóválja. Mindig amikor elmegy mellettünk valaki nagyon rövidre kell fognom hogy ne ugorjon neki. Najó nem ugrana neki de a lábánál ugatna. Nagyon idegesítő -.-
2012. júl. 30. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs jól megnevelve.
2012. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vmit elrontottatok a nevelésben..

olvasd el Jan Fennel vagy Cesar Milan könyvét!! ha a könyv elolvasása után sem javul a dolog,persze az eredményt nem egyik napról másikra kell várni, de mondjuk pár hét vagy pár hónap múlva sem javul, akkor kutyasuli!

2012. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem lenne késő a kutyasuli? lassan 2 éves lesz
2012. júl. 30. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Sohasem késő egy kutyasuli! Ahova mi járunk ott van olyan kutyus, aki 8 éves elmúlt, de csak most látták be, hogy nem bírnak vele, és ez csak egyre rosszabb lesz.

Hol laktok? Volna ötletem, hogy melyik sulihoz forduljatok, mert sajnos kutyasuli és kutyasuli között óriási lehet a különbség...

2012. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kecskemét. itt van egy jó: cerberos kutyaiskola.
2012. júl. 30. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is kecskeméti vagyok:) A Cerberos jó suli én is oda fogom vinni a kutyám. Biztosan tudnak segíteni 2 évesen még nagyon fiatal.:)

Egyébként milyen fajta?

2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nna, most megnyugodtam, hogy Cerbis kutyus lesz ő is. :) A lehető legjobb választás, imádni fogjátok Te is meg a kutyus is. :)
2012. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Békásmegyer közelében van valahol kutyaiskola?
2012. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
anyukámat sikerült rábeszélni hogy vigyük el majd valamikor. de nemsokára kertes házba megyünk és lesz egy nagykutya is és őt is majd elvisszük. először ez a pici aztán a nagy. de ez a pici keverék :) fekete fehér :D
2012. júl. 31. 11:09
 10/10 A kérdező kommentje:
:OOOO azt a kva de drága o.O 40 000 ft :O
2012. júl. 31. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!