Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell ajándékoznom a kutyáma...

El kell ajándékoznom a kutyámat. Tudtok olyan oldalakat ahová feltehetném és jó gazdit találhatnék neki? Nem akarom "bárkinek" csak úgy odaadni. Vannak tapasztalataitok ilyen téren?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, hogy ilyen tapasztalatom legyen:( Nagyon sajnálom, hogy ez a helyzet. Próbáld facebookon, ismerőseid körében, hogy ne idegennek kelljen adni, hanem tudd azért, hogy ki ő.
2012. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

Ha lehet, ne add le menhelyen, egyrészt mert nagyon sok helyen telt ház van, másrészt azonnali altatásban "részesülhet", ha épp ő kerül sorra.


Barátoknak, ismerősöknek szólj, hirdess.

2012. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

menhelyeken nem altatnak, csak az ebrendészeti telepeken.



Miért kell elajándékozni?

2012. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg fajtatiszta, akkor fajtamentő szolgálatok.
2012. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyre felrakhatod neten ,de akár az állatorvosi rendelőbe is ismerősöknél kérdezz körbe.

Amit tudok tanácsolni, ha nem akarod bárkinek odaadni, ha meg van a jelölt aki elvinné a kutyát, előtte hívd át magadhoz beszélgess vele. Nekem így lett kutyám, szeretem volna egyet, barátnőm ismerőse meg elakarta bizonyos okok miatt ajádnékozni,de ő is így volt vele,hogy csak úgy nem akarta az első embernek odaadni,biztos akart benne lenni,hogy jó helyre kerül. Beszéltünk telefonon és átmenetem hozzá egy délután őt is meg a kutyát is megismerni és rá 2 napra hoztam csak el a kutyát,azóta is néha beszélünk.

Igen így kicsit macerásabb neked elajándékozni,de így biztos lehetsz benne,hogy jó helye lesz, mert aki rászánja szerintem ezt az ismerkedős napot, az nem úgy van vele hogy jajj kutya elhozom aztán majd lesz vele valami..

2012. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
* úgy értettem,hogy állatorvosi rendelőbe is kirakhatsz hirdetést
2012. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
milyen kutya, és miért kell elajándékozni?
2012. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Miért kell elajándékoznod? Milyen fajta? Idegennek biztos, hogy nem adnám oda a helyedben úgy, hogy nem is linkelek oldalt.
2012. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Német juhászkutya,egy éves múlt(se törzskönyv,se más sajnos) Ne gondoljon senki eget rengető dolgokra, egész egyszerűen annyi a gond,hogy nekem van egy másik kutyám is,és sokan vannak ketten. A kérdésben szereplő kutyus az öcsémé lett volna,de sajnos a csoda csak három napig tartott...Bevállaltam hát mint második kutyát,de rájöttem,hogy túl hiperaktív nekem,nem tudnék eleget foglalkozni vele,úgy meg csak szenvedne,ha itthon dekkolna. (A másik kutya egy idősebb kaukázusi keverék,nincs túl nagy mozgásigénye,így vele nincs gond)

Kitettem facebook-ra,remélem sikerül ott találni valakit,de azért itt is rákérdeztem a biztosnág kedvéért :)

2012. szept. 1. 15:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok német juhászt ismerek és szerintem le tudnád fárasztani.Kicsit labdázhatnál vele.Sajnos nem hiszem, hogy az emberek egy felnőtt német juhászt szeretnének.. Egyébként meg idősebb korára már nem lesz ilyen hiperaktív.
2012. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!