Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes utszélén talált...

Katalin79 kérdése:

5 hetes utszélén talált kiskutya van esélye a tulélésre?

Figyelt kérdés
3 napja ,kutya sétáltatás közben,falu határán ,árokba dobott zsákot találtunk,a zsák szét volt rágva és benne 3 széttépet kiskutya,1 kicsit találtunk szegény az árokba össze gömbölyödve remeget,aznap elvittük állat orvoshoz,adott féreghajtót,azt mondta 1/4-edet adjunk,lemértem a kicsit,1kg igy tegnap csak a 1/4 felét adtam,2 óra elteltével,életembe annyi férget mint benne volt még nem láttam,ma ahogy feküdt láttam hasán hogy hullámzik még mindig van benne, oda adtam a másik felet,papiron is az áll súlyos fertözés esetén egymás után 3 nap alkalmazható, sterintetek lehet belöle egészséges kiskutya ha ennyire elvolt férgesedve? nem okoz valami szervi nyavaját hogy ennyi féreg szivta? most baby tápot kap,és mellé 1 alkalomal kecske tejet,van esélye a tulélésre?
2012. szept. 18. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gondosan ápolod odafigyelsz rá lehet
2012. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. nagyon rendes ember vagy.
2012. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó esélyei vannak arra, hogy normális kutya legyen belőle. Majd ne feledkezz meg a védőoltásokról és a további féregirtásokról sem.
2012. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a Tiéd!! És a kérdésre válaszolva, igen van esélye a kiskutyának, főleg hogy már elkezdtétek a kezelését.
2012. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp!

De ha 3 nap után is férges még, akkor beszélj a dokival újra. Barátnőmék talált kiskutyáját (szintén 5 hét körüli volt) 2 héten keresztül kellett féreghajtani minden nap, annyira férges volt!

Sok sikert! :)

2012. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,elszomorito hogy ilyen dolgokat képesek müvelni az emberek,kis bélpoklos :-) a tápot áztatom neki,utána olvagattam neten hányszor adjak neki enni,kijött még egy adag féreg, a mostaniba meg már csak petéket látok,remélem hamar kitisztul,mert nagyon nagy volt a pocija,most már érezhetöen puhább,és kevesebbet is sir,bent alszik a házban az ágyunk mellett,van egy nagy plüskutya arra fekszik és ugy alszik,2 hét körülre kell mennünk oltásra ha már teljesen féregmentes,rendes a dokink mert hiába hivom oránként mégse vesziti el a türelmét hogy folyton zaklatom a kérdéseimmel :-)
2012. szept. 18. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól van a kutyus azóta? :)
2015. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!