Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok Budapesten, vagy...

Ajánlanátok Budapesten, vagy az 50 kilométeres körzetében olyan állatorvost, aki első tüzelés előtt ivartalanít egy szukát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak úgy olvastam hogy ha első tüzelés előtt van megműtve, akkor 0.5% az emlődaganat kialakulásának esélye, ha első tüzelés után, akkor meg 8%, ha még később akkor huszon valamennyi.

Kan kutyáktól meg tudnám védeni, mert panelkutya, ha tüzelne, akkor meg olyan helyen sétáltatnám, ahol nincsenek más kutyák. Még csak 2 és fél hónapos amúgy, még utcára sem megyünk:)

2009. aug. 4. 22:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Privátban küldöm a dokink címét, aki biztosan megcsinálja a műtétet, korrekt áron.

Nagyon sok ivartalanítást végzett már, szuper orvos.

A mi kutyusunkat kb. 6-7 hónaposan (első tüzelés előtt) ivartalanította, amikor hozzánk került.

2009. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak hülyék. Egy 6 hetes kiskutyát műteni barbárság. Nem szabad ilyenekkel terhelni a fejlődő szervezetet. 6-7-8 hónaposan is simán ráérsz, az is tüzelés előtt van, csak nem ártasz vele annyit. Ne siesd el, úgysem fog 6 hónaposan tüzelni....
2009. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a címet, felhívom az orvost!

Utolsó, semmi bajuk azoknak a kutyáknak akik 6 hetesen lettek műtve. Éltem kint három évet, jártam kutyás társaságba, a kutyák 3/4-e akit ismertem mind 6-7 hetes korban lett megműtve. Volt köztük 8 éves is. Makk egészséges. Tényleg olyan hülyék? Ha egyvalamiben nem hülyék, akkor az az állattartási kultúra. Példát vehetnénk róluk.

2009. aug. 5. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!