Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek Cavalier King Charles...

Akinek Cavalier King Charles spániele van írjon! Milyen a kutyus természete? Olvastam már róla sok oldalon, de tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy felnőtt korukra a spánielek harapósak lesznek és "megbolondulnak"! Igaz ez?Vagy tartás/nevelés kérdése az egész?
2009. aug. 12. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez abszolút nem igazi a cavalierekre. Valóban, a spánielekre igaz, de nem a cavalierekre. Egy cavalier soha nem haraphat, gondolom ezt is olvastad, különben kizárják a tenyésztésből.

Ha ügyelsz arra, hogy valóban tenyésztőtől, egészségügyi szűrésekkel rendelkező szülőktől vegyél egy picit, akkor biztosan nem lesz ilyen probléma a picivel nagy korában sem.

2009. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon kedvesek , aranyosak, de nevelés kérdése is
2009. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 7 éves a cavalier king charles spánielem és még SOHA nem harapott meg senkit. Minden barátom imádja, egyesek csak azért járnak hozzánk, hogy simogathassák. Imádja az embereket és állatokat is és elképesztően barátságos kutya.
2011. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!