Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olcsó, jó kozmetikust...

Ismertek olcsó, jó kozmetikust Budakeszi közelében? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy keverék kutyusom, kb. 5-6 centis lehet a bundája, briard keverék lehet, őt kellene megnyírni, és a fogai is elég barnásak, még csak 8 hónap körüli (gyepiről fogadtam be 1 hónapja, nem nálam barnult be a foga), ezzel a fogkő leszedésen kívül lehet valamit csinálni?


Mennyibe szokott ez kerülni? Akinél először voltam, nagyon szuper, de nála csak azért kaptunk kedvezményt, mert frissen hoztam ki a gyepiről. Sajnos a normális ár már sok lenne.:(


(Nem kellene olyan sok extra dolog - akkor parfümöt is kapott, meg valami speckó sampont -, ha kell, viszek én magammal sampont, csak megnyírni nem tudom szépre.)



Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. nov. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

a fogával csak az orvos tud valamit kezdeni.


Egy átlag kozmetikus ár egy kutyánál, úgy 3500 körül KEZDŐDIK. Esetleg beszéld meg vele, ha otthon megfürdeted előtte, kapsz-e kedvezményt.

2012. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) Tudnátok elérhetőségeket adni?
2012. nov. 12. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
ELŐTTE ne fürdesd meg, csak rontasz a helyzeten...Soha nem fürdetünk kozmetika ELŐTT, csak után. Hisz egy összecsomósodott szőrt ki le lehet mosni rendesen, nem szárad ki tisztességesen, és ha egy kócra rámosol és rászárítasz, azt még nehezebb kibontani, és csak nő az ára a szolgáltatásnak.
2012. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, ez nagyon hasznos volt!:) Akkor ha előtte kifésülöm, utána megfürdetem, és így viszem oda, az jó?

(és ott akkor már csak nyírnia kellene...) + viszek sampont is...


vagy csak fésüljem ki, vigyek sampont, és ő majd lefürdeti és nyírja?... na mindegy, végül is majd a kozmetikussal megbeszélem, de ez mindenképpen jó tipp volt!:)



Csak még cím nincs.:D (Akihez először vittem, kicsit messze van...)

2012. nov. 12. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nyírni kell, akkor sokkal jobb ha elviszed, ő lenyírja meg kifésüli, aztán te majd utána otthon megfürdeted és kiszárítod (hajszárítóval). A samponért nem fog olcsóbb árat adni, legalábbis nekem az egyáltalán nincs benne az árban. A sampon az egy alapvető kellék, azért se kell fizetni mert van ollóm :)
2012. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!