Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldog, cocker...

Francia Bulldog, cocker spaniel, máltai selyemkutya, havanese, vagy boston terrier?

Figyelt kérdés
szeretnék egy szeretgethető, játékos kutyát lakásban. lehetőleg kistestűt.

2012. nov. 14. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

havanese, nekem az van. Nem nagy a mozgásigénye, de azért kell neki: reggel egy séta 10-15 perc, labdázással, futkosással, h átaludja a napot, ne rongáljon unalmában, délután eegy mikor hazaérsz, és akkor lehet az hosszabb 1-2 órás, aztán este 8 körül mehet még egy 20 perces, majd lefekvés előtt közvetlenül egy 10 perces pisi kör. ennyi elég neki, ha minden sétánál van labda, futkosás.


Kevesebbel ne is vállald!!!!

2012. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kutyarajongó ***** válasza:
Szia! Én nyugodt szívvel ajánlom a spanikat nekem is spancim van lakásba. :) Ha a spánielek mellett döntesz: www.spanielmentes.hu
2012. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekünk francia bulldogunk van, imádom őket, gyerek mellé csak ajánlani lehet, ajánlott lakásban tartani, nem igényel nagy helyet, nem sok a mozgás igénye, de a napi 2szeri séta azért elég kevés. Szerencsétlen kutyának azért kell ürítenie is. Én napi 4szer viszem le hétköznaponként, hétvégén meg minimum 5ször ha nem megyünk éppen kirándulni.

Egy kutyának kell a mozgás.

2012. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!