Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neten nézegettem kutyás...

Neten nézegettem kutyás képeket, tetszenek a Huskyk, bár most már lehet csak tetszettek, mert találtam egy husky kölyök kutyáról képet és azt kell hogy mondjam nagyon ijesztő és gonosz feje van! Minden Husky kölyök ilyen ijesztő kiskorában?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi lehet ijesztő és gonosz egy kölyökkutya fején?
2012. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Értem hogy mire gondolsz, nekem is ez ugrott be hirtelen róluk elsőre. Később átrendeződik de ha megszeretsz egyet már nem fogod annak látni, meg gondolom a fekete folt a szemük körül és még fura kicsit szemük kicsinek talán azért.

Olyan mintha csúnyán nézne ügye?:D

Ez pont olyan mint hogy szerintem öregít egy kutyát a fehér szemöldök szőrzet.

2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát még milyen gonosz kis ördögök kölyökként! Nem kizárólag kép alapján kell kutyát választani, nem árt utána nézni a belső tulajdonságaiknak sem!
2012. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Huskyból van barna szemű is, nem csak kék. A kék szem egy picit ridegebb tekintetet ad, de gyönyörű. A barna szem "barátságosabb" hatású.
2012. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem huskym van, de kölyöknek mindenki elolvadt tőle, most meg már csodákat zengnek a városban, mert csak nekem van huskym és van aki csak azért jön erre, hogy megnézhesse:D

szerintem nem ijesztőek kölyöknek se.

bár az enyém felemás szemű, de nekem a kék jobban tetszik

2012. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem két ezüst fehérem van és nem génhibás,tehát barna szeműek és nem ilyesztoek.A kék szemű fekete fehér szinüek tudnak " gondoszul nezni", de ez megint csak egy emberi marhaság...egyébként meg ha kinézet szerint veszel kutyát akkor inkáb játsz földigilisztával.
2012. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kinézet alapján szoktam venni kutyát, vannak kedvenc kutyafajtáim, csupán csak az interneten böngésztem és akkor bukkantam rá a képekre...
2012. nov. 20. 19:24
 8/12 Yukióóóó ***** válasza:
5%
AKkor ne hyskyt vegyél hanem MALAMUT-ot vagy AKITÁT ha nem tetszik a ki nézete ,az akitának és a malamutnak is barna a szeme szinte emberi !!!
2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as! Miért kell arra sarkallni a kérdezőt hogy Szibériai Husky helyett Malamutot vagy Akitát vegyen?

Nem is írta azt hogy akar venni...

De ha szeretne is nem külső alapján kell fajtát választani. Ráadásul a Akita és a Malamut is sok időt és erőt igényel, mivel mindkét fajta nagyon makacs. Nagyon szépek, de egyik sem való egy "átlagembernek".

2012. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét, elég makacsak. Nekem pont malamutom van, de csak olyan embernek ajánlom, aki magabiztos, vezéregyéniség és tud fegyelmezni. Már csak azért is mert ha nem fegyelmezed kellőképpen, nem fog a falkavezérének tekinteni, és ha nem tekint annak gyorsan a ranglétra aljára kerülsz :) És nem csak fizikailag de szellemileg is le kell őket fárasztani mert nagyon intelligensek :D
2012. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!