Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugyan az a két faj, vagy csak...

Ugyan az a két faj, vagy csak roppantul hasonlóak?

Figyelt kérdés
Airedale terrier, ugyan az mint a Welsh terrier?

2012. dec. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanaz a két faj, mert mindkettő kutya. De nem ugyanaz a két fajta.
2012. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A welsh terrier az airedale őse. airedale nagyobb, már ha csak a különbségeket nézzük... van néhány de a méret a leg szembeötlőbb
2012. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan, nem tudom mért kell belekötni.. hogy faj-t s, nem fajtát írtam... Az Airedale terrierről azt olvastam, hogy amerikai... a Welsh terrier pedig Wallesi, Nagy-Britanniából... Csak mégis annyira hasonlítanak... S nem akartam keverni őket... Így biztosra akartam menni, köszönöm!
2012. dec. 8. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a két kutya. Az airdale egy nagy testű terrier. A welsh egy kis testű igen pörgős terrier fajta.
2012. dec. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól tudom kedves kérdező, hogy az airedale terrier angol fajta, de az tény, hogy a welsgh terrier Wels-ből származik.


Amúgy az airedale terrier nagyobb, mint a welsh terrier.

2012. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondod??? És elég ritka fajta??? :DDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!