Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házilag miből lehet nyakörvet...

PiciCsaj1400 kérdése:

Házilag miből lehet nyakörvet készíteni?

Figyelt kérdés

Tacsinak szánnám!!

Előre is köszönöm :)



2012. dec. 28. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Kisméretű kutyáról lévén szó, ajánlanám a redőny lapos húzózsinórt, vagy a vékony (női) derékszíjat. Az elsőt simán lehet varrni, a másodikat inkább szegecselni. Természetesen kell a csat, bujtató és karika, amiket egy rövid árú boltban be lehet szerezni.
2012. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem a legjobb ha veszel neki (fressnapf-ban 600ft asziszem nekünk onnan van)

De lehet mondjuk a szandálnak a csatos részéből(van olyan amit hátul is csat fog a sarok résznél az elég hosszú),van olyan táska is aminek a fogókája csatos, régi vékony övből.

De szerintem még mindig az olcsóbb textil a jobb mert elég strapabíró, én nem merném "házi" nyakörvvel sétáltatni a kutyusomat mert akár a zebra közepén is elhagyhatom.

2012. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen leírta az első, még annyi jutott eszembe, hogy én régi táska vállszíjjából csináltam régen.

Nekem is tacsim volt.

2012. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Hasznosak voltak a válaszok!! :)

2012. dec. 28. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz, ez eszembe se jutott, hogy majd minden spórt táskához adnak plusz vállon hordót, amit az ember vagy használ, vagy rögtön a fiókba dobja.
2012. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki a Netről szeretne vásárolni kedvencének,ajánlani tudom ezt az oldalt is :

[link]

2012. dec. 28. 16:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg vannak ötletek arra,hogy hogyan lehet pórázt is gyártani??
2012. dec. 28. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bőrövet ajánlom. Veszel rá rövidáru boltban karikát, csatot. Ha magadban nem bízol, elviszed egy bőrdíszműveshez az megcsinálja neked pici pénzért. Pórázt csinálhatsz láncból, a végére raksz egy nagyobb karabínert, a fogót meg összevart övből ugyancsak megoldhatod.
2012. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Adok én neked ajándékba minkettőt.
2012. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
pl reluksza zsinòr de lehet h olcsòbban kijön ha készen veszed egy nevenincs állatkereskedésbe (mi 500ft ért vettük)
2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!