Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lépcsőzhet?

A kutya lépcsőzhet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutya és mennyit?
2012. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tacskónak és a corginak, és az ilyen hasonló testfelépítésűeknek nem nagyon, mert rámehet a gerincére.
2012. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régebben a harmadik emeleten laktunk. A tacskónk naponta többször is egyedül jött fel és ment le. 12 évesen végelgyengülésben pusztult el.
2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akárhány tacskót ismertem, az lett a végük, hogy el kellett őket altatni, mert lebénultak. :(
2012. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kutya, a legtöbb lépcsőzhet. Azoknak a kutyafajtáknak/keverékeknek nem javasolt akiknek picik a lábai (pl.:tacskó) , mert megterheli a gerincüket.
2012. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk két nagytestű kutyánk van és a napi őrjáratban benne van a kiti lépcső megmászása, de nekem is eszembe jutott hogy nem mehet-e az egézségükre? Válaszoljatok privibe légyszi. Bocsi h ide kérdezek...
2012. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kistermetű kutyáknak nem javasolt és a növésben lévő kölyköknek sem, mert ez még sokat változathat a gerincükön.
2012. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!