Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp?

Melyik a legjobb kutyatáp?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 22:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ÉRtem mint mondtam apa a táp mellé hoz neki az étteremből főtt ételt rizst répát és marhát ezt szoktuk neki adni, most select goldot kap csak ettől elég puha a kakija és sokat is kakil, persze a legfontosabb az, hogy a legjobb tápot kapja, az ár az mindegy ő a fontos
2013. jan. 9. 14:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért az ár se nagyon mindegy, mert törekedni kell, hogy minőségit kapjon, de azért ne túl drágán, és megérje az adott mennyiség. Én a select goldot veszem, nekem bevált. Sajnos nincsen pénzem gyszer evett Happy Dogot, de azt nem szerette.
2013. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Orijen. :)
2013. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó minőségű tápok, de nem biztos, hogy minden kutyánál beválik. Én az Earthborn Holistic (Ocean Fusion) táppal etetek ( akciósan 9 ezerért szoktam venni a 12 kg-osat) így nem is olyan nagyon drága. A kutyámnak ez a táp vált be a legjobban, a kakija normális, szőre szép, és nagyon sokat szálkásodott, mivel volt rajta felesleg rendesen. A visszazárható csomagolása pedig nagyon praktikus, mert így sokáig megmarad a táp aromája. Régen etettem Acanával, de attól mindig lágy volt a kakija, meg nem gyengén felvitték az árát.
2013. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még a ProPac -ot nem mondta senki. Azzal se fogsz mellé.
2013. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
a Platinum Natural is hiányzik a listáról....
2014. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az Orijennél is jobb a Wolfsblut...
2015. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 My János 1926 ***** válasza:

A kutyatápokról


Két érvet tudunk a tápok mellett: a kényelmet és az időspórolást. Ne feledjük: a kutyaeledel-gyártás is egy üzlet – bármilyen hangzatos minősítéssel is rendelkezik egy száraz- vagy konzerveledel, ne gondoljuk, hogy jobb minőségű összetevőkből készül, mint amit mi magunk is be tudnánk szerezni. Sőt, a legtöbb eledelben a „hústartalom” nagyobbrészt olyan összetevőkből áll mint szőr, bőr, karom, pata, szarv, toll, bél, elhullott állatok stb. – vagyis csak kevéssé hasznosítható termékek. A konzerveknek pedig kb. 80%-a víz, tápértéke elenyésző: érdemes ezért pénzt adnunk? Ezenkívül több gyártó is folytat nem éppen etikusnak tekinthetően állatkísérleteket.

2019. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!