Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy keverék kutyám (német...

Van egy keverék kutyám (német juhász és magyar vizsla keverék) már van vagy 7 hónapos és még mindig elviszi a cipöket. Mit tegyek hogy leszokjon erröl?

Figyelt kérdés
és mostanság uj hobijja akadt az hogy vödröket tör szét. nem tudom mit csináljak vele.
2008. jún. 1. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy nemetjuhasz keverek kutyusom volt - az Isten nyugosztalja. Mikor o kicsi volt, imadta a cipoket. egyik ismerosom azt mondta, adjak neki oda egyet ami csakis az ove es mukodott. Soha tobbet nem nyult a cipokhoz. Szerintem halalra unja magat es meg kolyok...a vizsla mint tudjuk tulmozgasos a nemetjuhasz meg hat intellektualisan igenyes.

Szerintem lehet jot tenne neki egy kis human motivacio.

2008. jún. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasuli és minél több foglalkozás! Jól írta az első válaszoló: a vizsla hiperaktív, kell neki az elfoglaltság, a német-juhász meg egyszerűen igényli a feladatokat, a kihívást, ahol megmutathatja észbeli és fizikális képességeit. Már hamarabb kellett volna. És egy ilyen kutyával mindenképp sokat kell foglalkozni.
2008. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nah nagyon szépen kössz a válaszokat.:D
2008. jún. 1. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi német juhászunk is elhordta.Mutasd neki a cipőt amit elvitt.Mikor jön érte vágj vele az orrára.Két szer megcsinálod nem fogja elvinni mert tudja hogy nem szabad.
2009. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Bocsi az offért: Nem tudnál küldeni egy képet privátban a kutyusodról? Mert az én kutyum pár napja elhunyt, Isten nyugosztalja, és szeretném kideríteni, hogy milyen keverék volt, és vizsla-németjuhászra gondolok. Köszi!
2013. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia. nemtudom olvasod-e még a válaszokat de azért hátha :) Nekem van egy 4 hónapos németjuhász-magyar vizsla (mindkettő fajtiszta szülő) keverék szuka kutyusom és érdekelne milyen lett a te kutyusod:) Mekkorára nőt milyen lett a természete? Esetleg küldenél róla képet? begijudit@freemail.hu Előre is köszi :)
2014. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!